کتاب فصل طوفان ها

Season of storms
هشتمین و آخرین رمان مجموعه ی ویچر
کد کتاب : 37683
مترجم : نیما دلالت
شابک : 978-6001826511
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 456
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 9 بهمن

معرفی کتاب فصل طوفان ها اثر آندره ساپکوفسکی

فصل طوفان ها هشتمین و آخرین رمان از مجموعه ی پرطرفدار حماسه ی ویچر است. داستان این بار بیش از پیش بر شخصیت گرالت ریویایی متمرکز می باشد، و طیف گسترده ای از جنبه های شخصیتی او را به تصویر می کشد.
ویچر گرالت تا کنون دردسرهای زیادی را از سر گذرانده است. اما مسلما گم شدن شمشیرهای محبوبش چیزی نیست که به آن عادت داشته باشد. او در پی ناامیدی از شکایت و پیگیری حقوقی، تصمیم می گیرد خود به کشف حقیقت شمشیرهای گم شده اش بپردازد. او در این راه چاره ای ندارد جز اعتماد کردن به کسانی که بیش از هیولاهایی که به کشتن آنان وفق یافته بود موجب نگرانی اش می شوند.

کتاب فصل طوفان ها

آندره ساپکوفسکی
آندری ساپکوفسکی ( زادهٔ ۲۱ ژوئن ۱۹۴۸) نویسنده اهل لهستان است. ژانر خیال پردازی سبک مورد علاقهٔ وی است و مجموعه کتاب های فانتزی-حماسی وی با نام ویچر که بر پایهٔ همین سبک است، از شهرت بسزایی برخوردار است. این مجموعه تاکنون به ۲۰ زبان دنیا ترجمه گردیده است.ساپکوفسکی دانش آموخته اقتصاد از کالج لودو است. تا پیش از روی آوردن به نوشتن کتاب، به عنوان نمایندهٔ ارشد فروش یک شرکت تجاری مشغول به کار گردید. وی کار ادبی خود را در ابتدا به عنوان مترجم و به ویژه آثار علمی-تخیلی آغاز نمود. او می گوید که اولین...