کتاب تاریخ موسیقی غرب

A History of Western Music
کد کتاب : 38909
مترجم :
شابک : 978-9642953523
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 1416
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1960
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 13 بهمن

معرفی کتاب تاریخ موسیقی غرب اثر ج پیتر برک هولدر

پدیدآورندگان تاریخ موسیقی غرب در ویراست هشتم کتاب به کاوش در روند رشد و توسعه موسیقی رفته اند و آهنگ دگرگونی هایش را از منظر تحول آفرینان واکاوی کرده اند. روش شناسی این رهیافت انسان محور اقتضا می کند که مردم - شنوندگان، مخاطبان، منتقدان، اجراکنندگان، و سازندگان - در کانون روایت ها جای داشته باشند، تا بتوان ارزش ها و اعتبارها را از دیده آن ها بازخوانی کرد.
بی گمان سرگذشت یکی از بزرگ ترین آفریده های بشر در یک مجلد نمی گنجد، با وجود این، مجموعه حاضر چنان بازبینی و ویرایش شده است که هر پژوهش گر و هنرپژوهی از محتوایش بهره مند خواهد شد. کتابی که پیش رو دارید، هفت بار پیش از این بازبینی شده است و همین نکته نشان می دهد که «تاریخ موسیقی غرب» در میان مشتاقان هنر موسیقی جایگاهی برجسته یافته است. روایت نورتن از تاریخ موسیقی در بافتار ساختارهای اجتماعی و رویدادهای تاریخی تبیین شده است. عنایت روایتگران این روایت به امر آموزش و آموزش شناسی نیز آشکار است و از این منظر می توان کتاب پیش رو را داستانی بی مانند دانست.

کتاب تاریخ موسیقی غرب

ج پیتر برک هولدر
ج. پیتر برك‌هولدر (متولد 17 ژوئن 1954) موسیقی شناس و نویسنده آمریکایی است. علایق تحقیقاتی وی شامل موسیقی قرن بیستم، چارلز آیوز، استقراض موسیقی، موسیقی آمریکایی، تجزیه و تحلیل و آموزش تاریخ موسیقی است. او با دونالد جی گروت و کلود وی پالیسکا که توسط دبلیو دبلیو نورتون و کمپانی منتشر شده است ، نویسنده کتاب تاریخچه موسیقی غربی، چاپ دهم است. او مونوگرافها، مقاله ها و مقالات مجله های متعددی را نگاشته است. وی به طور گسترده در کتابخانه ها نگهداری می شود.برک هولدر در کالج ارلهم و دانشگاه شیکاگو ت...