کتاب یاغی

Rebel
جلد چهارم مجموعه «افسانه»
کد کتاب : 39036
مترجم :
شابک : 978-6001826597
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 439
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 6 مهر

معرفی کتاب یاغی اثر مری لو

به اسطوره احترام بگذارید. نابغه ها را بپرستید. قهرمان ها را بزرگ بدارید اما هرگز یک شورشی را دست کم نگیرید.
ماری لو ، نویسنده پرفروش شماره 1 نیویورک تایمز با تعلیق بی نظیر و داستان سرایی سینمایی که خاص خودش است ، خوانندگان را برای یک فینال واقعا بزرگ به دنیای فراموش نشدنی افسانه فرو می برد.
ایدن وینگ سالهاست که زیر سایه برادرش زندگی می کند. حتی اگرچه او دانشجوی برتر آکادمی خود در شهر راس آنتارکتیکا و نیز یک مخترع درخشان است ، اکثر مردم او را فقط به عنوان برادر کوچک دانیل وینگ می شناسند.
یک دهه پیش ، دانیل از خیابانها بود که انقلابی را برای نجات جمهوری آمریکا انجام داد. اما او دیگر همان جوانی نیست که روزگاری قهرمان ملی بود. این روزها ترجیح می دهد از دنیا پنهان شود و گذشته ی خود را پشت سر بگذارد. اکنون تنها چیزی که برای او مهم است ایمن نگه داشتن ایدن است ... حتی اگر این کار به معنای کنار گذاشتن جون ، عشق بزرگ زندگی دانیل باشد.
در حالی که این دو برادر برای پذیرفتن اینکه از زمان حضور در جمهوری هر یک به چه کسی تبدیل شده اند ، تلاش می کنند ، یک خطر جدید در فاصله ای که بین آنها رشد کرده است شروع به رشد می کند به زودی ایدن خود را تا این حد به سمت تاریکی می کشاند ، طوری که حتی برادر افسانه ای او هم نمی تواند او را نجات دهد. حداقل نه به تنهایی. . .

کتاب یاغی

مری لو
مری لو، زاده ی 11 جولای 1984، نویسنده ای چینی - آمریکایی است. لو در جیانگسوی چین به دنیا آمد و در سال 1989 و در زمانی که پنج سال داشت، به همراه خانواده به ایالات متحده آمد. او در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به تحصیل پرداخت و در برنامه های آموزشی و تعاملی استودیوهای دیزنی شرکت کرد. لو سپس به نوشتن داستان های نوجوان روی آورد و در این عرصه به موفقیت دست یافت.
نکوداشت های کتاب یاغی
Rebel is a masterful feat written by a powerhouse author who never disappoints
یاغی یک شاهکار استادانه است که توسط یک نویسنده نیرومند نوشته شده است که هرگز ناامید نمی شود.
Tahereh Mafi

This tale of intrigue, alliances, and love will draw Legend fans and new readers into a fascinating world.
این کتاب داستانی از دسیسه ها ، اتحاد ها و عشق است که طرفداران افسانه ها و خوانندگان جدید را به دنیای جذابی می کشاند.
Publishers Weekly Publishers Weekly

Fans will welcome the opportunity to revisit...beloved characters, and the tried-and-true formula of adventure, suspense, and romance once again proves satisfying.
طرفداران از فرصت تجدید دیدار با شخصیت های محبوبشان استقبال خواهند کرد ، و فرمول آزمایش شده ی ماجراجویی ، تعلیق و عاشقانه بار دیگر رضایت بخش از آب در می آید.
Horn Book Horn Book

قسمت هایی از کتاب یاغی (لذت متن)
همیشه همین طور بوده ام. از زمانی که بچه بودم، یک همه فن حریف بودم. اجزای لوازم کهنه را از هم باز می کردم و دل ورودهی یک رادیو خراب یا ساعت یا تستر را بیرون می ریختم و از اینکه قطعات پازل را کنار هم بچینم و از ابزار به دردنخور وسایل جدیدی بسازم، لذت می بردم. حتما هم لازم نبود که یک ماشین ساخت دست انسان باشد. عاشق این هستم که به صف مورچه هایی که به سمت تکه ای غذا ردیف شده اند؛ نگاه کنم، صف را به هم بریزم و رد آنها را تا لانه شان دنبال کنم. عاشق این هستم که ببینم چطور گل ها شکوفه می دهند و بعد پژمرده می شوند، اینکه چطور می شود آنها را برای همیشه نگه داشت و فقط کافی است که آنها را بین صفحات یک کتاب فشار بدهی.

طی سال ها، اجازه داده ام که این همان نسخه ای باشد که همه از من می شناسند. ایدن، برادر کوچکتر. نه ایدن همه فن حریف، یا ایدن مخترع. آنها نمیدانند که من چطور مجذوب فهمیدن چیزها میشوم، یا اینکه از زمانی که جنگ جمهوری تمام شده است، چطور تقریبا هر شب گرفتار کابوس میشوم. به بیشتر مردم نمی گویم که چه کسی هستم. دربارهی سوال هایی که در ذهنم می چرخند یا کابوس هایی که در شب بیدارم نگه می دارند، حرفی نمی زنم. مردم به طور غریزی می دانند باید از کسی مثل من که بار سنگینی بر سینه اش دارد، دوری کنند.