کتاب طوفان جنگ

War storm

مشخصات کتاب طوفان جنگ
مترجم : فاطمه سعیدی
شابک : 978-6001823596
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 712
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 23 آبان

نامزد دریافت جایزه ی بهترین کتاب فانتزی نوجوانان گودریدز سال 2018

چهارمین کتاب از مجموعه ی چهار جلدی ملکه ی سرخ

معرفی کتاب طوفان جنگ اثر ویکتوریا اویارد

مر توسط خیانت کال شکسته و افسرده شده است. اکنون او قصد دارد تا قلب و قلمرو اش را از شر دشمن حفظ کند و سرزمین نورتا را یک بار برای همیشه نابود کند. اما به تنهایی نمی توان در هیچ نبردی پیروز شد.مر باید با پسری که قلبش را شکست متحد شود تا بتواند علاوه بر شکست دادن دشمن انتقامش را از پسر بگیرد. ارتش قدرتمند نقره ای کال در کنار مر و سپاه سرخ لشگر قدرتمندی را تشکیل می دهند. اما ماون به شدت به مر علاقه دارد و می­کوشد تا به هر روشی دوباره او را برای خود کند و در این راه هرکس و هرچیزی که سر راهش مانع شود از میان برمی­دارد. جنگ در راه است و همه آماده نبرد می­باشند. آیا پیروزی برای سرنگونی قلمروی نقره ای کافی خواهد بود؟
در کتاب چهارم و نهایی از مجموعه شاهکار ویکتوریا اویارد قهرمان داستان به سوی سرنوشت خود می­شتابد و تمام عزمش را جزم می­کند. همه مورد آزمایش قرار می­گیرند اما هرکسی زنده نمی­ماند.

کتاب طوفان جنگ

ویکتوریا اویارد
ویکتوریا آویارد، نمایشنامه نویس و نویسنده ی داستان های نوجوان و فانتزی اهل آمریکا است. او بیشتر به خاطر رمان فانتزی خود، ملکه ی سرخ شناخته می شود. آویارد در محله ای کوچک به نام لانگ مدو شرقی واقع در ایالت ماساچوست به دنیا آمد. او در سنی بسیار پایین، علاقه ی خود به نوشتن را نشان داد و به گفته ی خود او، از زمانی که به صورت فیزیکی قابلیت نوشتن پیدا کرد، نویسندگی را آغاز نمود.