کتاب بازاریابی اینستاگرام

Instagram Marketing Step-By-Step
از ابتدا تا انتها
کد کتاب : 40997
مترجم : زهرا رجایی ریزی
شابک : 978-6229652909
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 176
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

معرفی کتاب بازاریابی اینستاگرام اثر برایان برن

اینترنت و رسانه های دیجیتال، منجر به پیدایش دنیایی از فرصت ها شده است و در این دنیا شما تنها با داشتن ایده ای مناسب و تمایل به کسب درآمد می توانید هر محصولی را بفروشید.
با پیدایش اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی، هر کسی می تواند برند (Brand) خود را ساخته و به نامی آشنا برای سایرین تبدیل شود. شما می توانید کسب و کار، محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید و در زمینه کاری خود به یک پیشرو تبدیل شوید. متاسفانه موفقیت مورد نظرتان تنها با پست کردن تصاویر جذاب به دست نمی آید و مواردی فراتر از آن موردنیاز شماست که باید آنها را یاد بگیرید. البته این به معنی دور از دسترس بودن آن برای شما نیست.
در این کتاب شما تمام مسائل مربوط به اینستاگرام را فرا خواهید گرفت. شما یاد می گیرید اینستاگرام چیست، چرا برای برندسازی شما مهم است و چطور می توان در آن یک اکانت مناسب برای کسب و کار ایجاد کرد. علاوه بر این، شما در خصوص بهترین نرم افزار برای زمان بندی پست هایتان و روش کسب در آمد از طریق اینستاگرام و مواردی دیگر اطلاعاتی کسب خواهید کرد.
از همه مهم تر اینکه، روش های ایجاد پویش های کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام برای کسب حداکثر نفوذ تبلیغاتی و استفاده از استوری ها و مسابقات برای فروش محصولات و خدمات خود به بازدیدکنندگان را خواهید آموخت. این مباحث و روش های متعدد دیگر، مواردی هستند که در این کتاب به شرح آنها
خواهیم پراخت.
من قول نمی دهم که این کار، آسان باشد. موفقیت در اینستاگرام بدون مشکل نیست اما مطمئن هستم زمانی که این کتاب را به اتمام می رسانید، اطلاعات جامعی از شیوه ی موفقیت در اینستاگرام داشته باشید.
تحقیق در راستای تالیف این کتاب برای من بسیار جالب بود و امیدوار هستم که مطالعه ی آن نیز برای شما سرگرم کننده و درک مطالب آن آسان باشد.
حالا اجازه دهید تا این سفر شگفت انگیز را شروع کنیم.

کتاب بازاریابی اینستاگرام

برایان برن
من بیش از یک دهه است که به عنوان مدیر و مدیر شبکه های اجتماعی ، نویسنده و مشاور کار می کنم.