کتاب کتاب کار اضطراب اجتماعی و کمرویی

10 Simple Solutions to Shyness
کد کتاب : 46718
مترجم :

شابک : 978-6004056298
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 428
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

معرفی کتاب کار اضطراب اجتماعی و کمرویی اثر مارتین آنتونی

اگرچه آماردانان گزارش می‌دهند که بیش از 37 میلیون آمریکایی از فوبیای اجتماعی قابل تشخیص رنج می‌برند، عقل سلیم نشان می‌دهد که تقریبا همه ما در یک زمان، به دلیل یک موقعیت اجتماعی ترسناک و ناراحت‌کننده، در عذاب بوده‌ایم. فرض کنید در یک مهمانی هستید که در آن یک نفر را نمی شناسید، لابی شلوغ یک سالن سینما، نمایشی که هفته ها از آن می ترسیدید - هر یک از اینها می توانند هفته شما را خراب کنند بدون اینکه لزوما شما را به کاناپه روانپزشک بفرستند.
ده تمرین ساده در این کتاب "کار اضطراب اجتماعی و کمرویی" به شما کمک می کند تا خجالتی بودن خود را رها کنید و با اعتماد به نفس از همین حالا شروع به معاشرت کنید. این کتاب درواقع 10 راه حل ساده برای کمرویی را بر اساس علائم مورد آن مورد بررسی قرار می دهد: ناراحتی فیزیکی، افکار مضطرب، و رفتارهای آزاردهنده و الخ. راه حل ها دنبال می شوند و مستقیما هر مورد را بسط می دهد.

کتاب کار اضطراب اجتماعی و کمرویی توسط مارتین ام. آنتونی، دکترا، استاد روانشناسی در دانشگاه رایرسون در تورنتو و مدیر تحقیقات در مرکز درمان اضطراب و تحقیقات در مراقبت های بهداشتی سنت جوزف در همیلتون، است. او همچنین رئیس منتخب انجمن روانشناسی کانادا نیز هست. وی بیست و چهار کتاب و بیش از 100 مقاله علمی و فصل کتاب در زمینه درمان شناختی رفتاری و اختلالات اضطرابی منتشر کرده است

کتاب کتاب کار اضطراب اجتماعی و کمرویی

مارتین آنتونی
مارتین ام. آنتونی (متولد 17 ژوئیه 1964 ، تورنتو ، کانادا) استاد و مدیر برنامه تحصیلات تکمیلی در گروه روانشناسی دانشگاه رایرسون در تورنتو است. وی همچنین در دانشگاه مک مستر (نیمه وقت) و دانشگاه تورنتو (فقط در وضعیت) قرار ملاقات های هیئت علمی را برگزار می کند.
دسته بندی های کتاب کار اضطراب اجتماعی و کمرویی