کتاب دنیا بهار امسال تمام می شود

The World Ends in April
کد کتاب : 51356
مترجم :
شابک : 978-6222740580
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 340
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب دنیا بهار امسال تمام می شود اثر استیسی مک آنلتی

در مدرسه متوسطه هر روز می تواند شبیه پایان دنیا باشد. النور دراس به لطف پدربزرگ تدارکات چی اش یک چیزهایی درباره ی پایان دنیا نی داند. پدربزرگی که غذاهای منجمد و یخ زده جمع می کند، به این امید که شاید روزی به درد بخورد. به خاطر همین وقتی النور مطلبی از یک دانشمند دانشگاه هاروارد می خواند که در آن پیش بینی کرده شهاب سنگی در اواخر آوریل به زمین برخورد خواهد کرد، می داند خانواده اش آماده خواهند بود، اما هم کلاسی هایش چه؟ آن ها تنها هستند!

به هر حال آدم همیشه نمی تواند برای تمام چیز هایی که زندگی سر راهش قرار می دهد، آماده باشد، ولی دنیای النور قرار است تغییر کند.

کتاب دنیا بهار امسال تمام می شود

استیسی مک آنلتی
استیسی مک آنلتی نویسنده کتاب کودک است، که قبلاً مهندس مکانیک بود، همچنین واجد شرایط به عنوان دیرینه شناس (واقعاً واقعی نیست)، خبرنگار نمایشروزانه (چرا نه) و مربی گرین بی بی پاکر (کاملا!) است. او دریافت کننده افتخار نوشتن نویسنده جدید Ezra Jack Keats 2017 است که توسط جولیا سارکون-روچ نشان داده شده است. کتابهای تصویری دیگر او شامل Earth! 4.54 میلیارد سال اول من، نشان داده شده توسط دیوید لیچفیلد؛ شجاع و زیبا، هر دو توسط جوآن لو-وریتوف نشان داده شده است. آقای Fuzzbuster می داند که مورد علاقه اوست...