کتاب الماس های خودباوری

Self Confidence Diamonds
جلد یازدهم مجموعه کتاب های “شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید” اثر مسعود لعلی با عنوان الماس های خودباوری به همت انتشارات بهار سبز به چاپ رسیده است. چند تن از بزرگترین روانشناسان معاصر جهان بعد از چند دهه تحقیق و پژوهش عمیق، 19 الگوی شخصیتی ناسالم را استخراج کرده اند. الگوهایی که ممکن است هر انسانی دچار آن ها باشد. این تحقیق، علمی ترین و کامل ترین فعالیتی است که در طول تاریخ برای رسیدن به خودشناسی، کشف نقاط ضعف شخصیتی، چرایی رنج ها و ناخشنودی ها بشر انجام شده است.
کد کتاب : 5192
شابک : 978-6008124832
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 8 بهمن

معرفی کتاب الماس های خودباوری اثر مسعود لعلی

چند تن از بزرگترین روانشناسان معاصر جهان بعد از چند دهه تحقیق و پژوهش عمیق، 19 الگوی شخصیتی ناسالم را استخراج کرده اند. الگوهایی که ممکن است من و شما نی دچار آنها باشیم. این تحقیق، علمی ترین و کامل ترین فعالیتی است که در طول تاریخ برای رسیدن به خودشناسی، کشف نقاط ضعف شخصیتی، چرایی رنج هاو ناخشنودی های بشر، انجام شده است. تمامی این الگوهای نوزده گانه با دو موضوع اساسی مرتبط است: 1- من می توانم (اعتماد به نفس) 2- من با ارزش و دوست داشتنی هستم (عزت نفس) کتاب الماس های خودباوری فرصتی است تا از طریق زیباترین و اثرگذارترین داستان های کوتاه جهان، سفر شگرف خودشناسی را شروع کنید و با عمیق ترین لایه های شخصیتی تان روبرو شوید. این رویارویی و خویشتن شناسی، اولین قدم اساسی است تا بر مبنای تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس خود، زندگی شکوفا و غنی خود را بسازید.

کتاب الماس های خودباوری

مسعود لعلی
مسعود لعلی زادهٔ شهریور۱۳۵۵ در مشهد و کارشناس ارشد رشتهٔ روان‌شناسی بالینی است. وی در زمنیهٔ روان‌شناسی، مهارت‌های زندگی، رشد و به‌سازی درونی و تکنیک‌های موفقیت مطالعه و فعالیت می‌کند و دست به قلم دارد. این نویسنده بالغ بر ۵۰جلد کتاب پُرفروش با تیراژ تقریبی ۲میلیون نسخه منتشر کرده است. به‌گفتهٔ خودش، بنیان‌گذار سبک کتاب‌های قصه‌درمانی و تمثیل‌درمانگری در ایران است و در آثارش بالغ بر ۲هزار داستان و تمثیل الهام‌بخش وجود دارد. مسعود لعل...