کتاب نامه های بیزوس

The Bezos Letters
14 اصل برای رشد کسب و کار به سبک آمازون
کد کتاب : 52408
مترجم :
شابک : 978-6226840644
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

نامه های بزوس
The Bezos Letters
کسب و کار شما می تواند تبدیل به آمازون بعدی شود؛اگر…
کد کتاب : 53756
مترجم : مهدی رفیعی
شابک : 978-6227251524
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 302
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 6 مهر

معرفی کتاب نامه های بیزوس اثر استیو اندرسون

آمازون سریع‌ترین شرکتی است که در طول تاریخ به ۱۰۰ میلیارد دلار فروش دست پیدا کرد. جف بیزوس، بنیان‌گذار شرکت آمازون، در مسیر رشد آن، ثروتمندترین فرد جهان شد. اما بیزوس چگونه توانست چنین کاری بکند؟ حاضر بودید چه چیزی بدهید تا بیزوس شخصا اسراری که آمازون را تبدیل به شرکتی یک هزار میلیارد دلاری -و خودش را هم ثروتمندترین فرد جهان- کرد برایتان توضیح دهد؟

خوشبختانه، بیزوس جادوگر شهر اوز نیست که سازوکارها و استراتژی‌هایش را پنهان کرده باشد. این‌جاست که پای نامه‌های سهامداران به میان کشیده می‌شود. این نامه‌ها اصول و استراتژی‌های پنهانش‌ برای رشد آمازون را آشکار می‌کنند. کتاب نامه‌های بیزوس، همه درس‌های مهم، طرز فکر، اصول، و قدم‌های بیزوس را برای رسیدن به جایگاه و موفقیت کنونی آمازون، به شما نشان می‌دهد.

در کتاب نامه‌های بیزوس:

از نگاه ریسک و رشد، متوجه می‌شوید جف بیزوس در نامه‌های خود چه‌چیزهایی را از زمان راه‌اندازی آمازون تا به امروز گنجانده است.
با استراتژی‌هایی آشنا می‌شوید که آمازون آن‌ها را بکار می‌گیرد و برای هر کسب‌وکاری قابل استفاده است: از استارتاپ‌ها تا شرکت‌های بزرگ.
درس‌هایی برای صاحبان کسب‌وکار، مدیرعاملان، مدیران، کارکنان، و کارآفرینانی ارائه شده است که می‌خواهند کسب‌وکارشان را رشد دهند.
۱۴ اصل برای رشد به همراه داستان‌هایی از آمازون و کسب‌وکارهای دیگر به تصویر کشیده شده‌ است؛ از جمله داستان «موفق‌ترین شکست‌های آمازون».

کتاب نامه های بیزوس