کتاب مسائل اخلاقی و حرفه ای در زوج درمانی و خانواده درمانی

Ethics and Professional Issues in Couple and Family Therapy
کد کتاب : 52426
مترجم :

شابک : 978-6002502810
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 536
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

معرفی کتاب مسائل اخلاقی و حرفه ای در زوج درمانی و خانواده درمانی اثر مگان جی مورفی

هرگونه ارتباط و تعاملی ، چه مالی و چه درمانی ، کمابیش همواره در معرض آسیبهای اخلاقی ، حقوقی و قانونی است . وقتی این رابطه جنبه درمانی داشته باشد صد البته ایجاد اعتماد ، تدارک فضای امن و رازداری ، … برای کمک به مراجعه کننده و حل مشکلات او ضروری تر و حساستر است . روشن است که در هر مرحله ، این درمانگر است که می باید مرزهای اخلاقی و قانونی را حفظ کند . هم از بروز رخدادها و سوتفاهم های اخلاقی پیشگیری کند و هم در صورت ظهور نشانه ها با همکاران و ناظران درمانی راهنمایی بگیرد .
کتاب حاضر که دست کم توسط 20 متخصص با تجربه تدوین یافته ، همه ابعاد اخلاقی و قانونی در خانواده درمانی و زوج درمانی را با ذکر موارد واقعی با ریزه کاری های حرفه ای به تفصیل و مستند مورد بررسی قرار میدهد .
مطالعه این کتاب نه تنها برای دانشجویان سطوح مختلف روانشناسی ، روانپزشکی ، مشاوره و مددکاری ضروری است بلکه مرور مجدد آن برای درمانگران کار بلد و با سابقه نیز سودمند خواهد بود .

کتاب مسائل اخلاقی و حرفه ای در زوج درمانی و خانواده درمانی

مگان جی مورفی
مگان جی مورفی، دانشیار و مدیر برنامه درمان ازدواج و خانواده در دانشگاه پردو در شمال غربی در هاموند، ایندیانا است. وی در حال حاضر به عنوان کمیسر کمیسیون اعتبار بخشی به آموزش ازدواج و خانواده درمانی خدمت می کند و مدیر برنامه خانواده ها در سراسر زمان: یک چشم انداز دوره زندگی بود (انتشارات دانشگاه آکسفورد ، 2000).
دسته بندی های کتاب مسائل اخلاقی و حرفه ای در زوج درمانی و خانواده درمانی