کتاب به دنیا آمده ام تا عاشق تو باشم

I was born to love you
هر کس به اندازه بی نیازی هایش عاشق می شود. عشق با ترس بیگانه است. اگر می ترسید محبوبتان را از دست بدهید شما شیفته او هستید نه عاشقش در ادبیات شیفتگی نیاز موج می زند بدون تو نمی توانم ادامه بدهم وقتی نیستی غم و غصه اسیرم می کنه شما نمی توانید توأمان هم کسی را دوست بدارید و هم نیازمندش باشید. انسان های بی نیاز عاشق می شوند و انسان های نیازمند شیفته.
کد کتاب : 5249
شابک : 978-6005384734
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 64
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

معرفی کتاب به دنیا آمده ام تا عاشق تو باشم اثر مسعود لعلی

مسعود لعلی، نویسنده در این کتاب با توجه به این واقعیت که حوزه کنترل و نفوذ مستقیم ما به رفتار، احساسات و الگوهای فکری شخصی مان محدود می شود و ما کنترلی بر انتخاب ها و گرایش های دیگران نداریم، مبانی درونگرایانه دارد. در این اثر می توان بهترین راهبردهای کیفی برای افزایش سطح رضایت از تعاملات اجتماعی، تمرکز و تامل بر اصلاح و بهسازی شخصی را مطالعه کرد. در بخش هایی از این کتاب می خوانیم که «تمرکز بر خود و توجه به مقوله توانمندسازی درونی، باعث فاصله گرفتن شما از ضعف ها، صفات رذیله و توقعات غیرمنطقی ای می شود که مخرب روابط انسانی است. از طرف دیگر در صورتی که درگیر یک رابطه با فرد سلطه گر و خودخواه هستید در رفتارهای خودخواهانه ناسالم خود تجدیدنظر کنند و به شان انسانی تان احترام بگذارند و با این کار شما به نقش خود به عنوان یک قربانی مهرطلب پایان می دهید و با اطرافیان خود مناسبات معقولانه تری برقرار می نمایید.»

کتاب به دنیا آمده ام تا عاشق تو باشم

مسعود لعلی
مسعود لعلی زادهٔ شهریور۱۳۵۵ در مشهد و کارشناس ارشد رشتهٔ روان‌شناسی بالینی است. وی در زمنیهٔ روان‌شناسی، مهارت‌های زندگی، رشد و به‌سازی درونی و تکنیک‌های موفقیت مطالعه و فعالیت می‌کند و دست به قلم دارد. این نویسنده بالغ بر ۵۰جلد کتاب پُرفروش با تیراژ تقریبی ۲میلیون نسخه منتشر کرده است. به‌گفتهٔ خودش، بنیان‌گذار سبک کتاب‌های قصه‌درمانی و تمثیل‌درمانگری در ایران است و در آثارش بالغ بر ۲هزار داستان و تمثیل الهام‌بخش وجود دارد. مسعود لعل...
دسته بندی های کتاب به دنیا آمده ام تا عاشق تو باشم