کتاب خورشید هم یک ستاره است

The Sun Is Also a Star

مشخصات کتاب خورشید هم یک ستاره است
مترجم :
شابک : 978-6007845936
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 292
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 29 بهمن

The Sun Is Also a Star

مشخصات کتاب خورشید هنوز یک ستاره است
مترجم :
شابک : 978-0050674253
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 29 بهمن

معرفی کتاب خورشید هنوز یک ستاره است اثر نیکولا یون

این شانس است یا سرنوشت که انسان ها را گرد هم می آورد؟ این سوالی است که در کتاب خورشید هنوز یک ستاره است به آن پرداخته می شود. ناتاشا، دختری است که خانواده اش با احتمال دیپورت شدن به جامائیکا رو به رو است و دانیل، پسری کره ای/آمریکایی با احساساتی ظریف و شاعرانه است. روز پرماجرای این دو نوجوان در فروشگاهی در نیویورک و با مشاهده ی یک سرقت آغاز می شود. ناتاشا سخت به دنبال راهی برای ماندن در آمریکا است و دانیل خود را برای یک مصاحبه ی دانشگاهی آماده می کند؛ این دو شخصیت با پیشروی داستان، فراز و نشیب ها و قهر و آشتی های متعددی را تجربه می کنند اما چیزی که هر دویشان به خوبی می دانند این است که عشقی در میانشان در حال شکل گیری است. رمان خورشید هنوز یک ستاره است، با ارائه ی داستانی پرجزئیات و چندوجهی، به زیباترین شکل ممکن به عواطف، افکار و مشکلات شخصیت های جذاب و قابل باور خود می پردازد.

کتاب خورشید هنوز یک ستاره است


ویژگی های کتاب خورشید هنوز یک ستاره است

جزو لیست پرفروش های نیویورک تایمز

نیکولا یون
نیکولا یون، نویسنده ی جامائیکایی/آمریکایی است.یون در جامائیکا و بروکلین بزرگ شد. او در کالج مهندسی برق خواند و در کنار آن، دوره های نویسندگی خلاق را گذراند. پس از پایان این دوره ها، یون در برنامه ی نویسندگی خلاق کالج امرسون حضور یافت.تولد اولین دختر یون، الهام بخش او در نگارش اولین رمانش بود.نیکولا یون به همراه همسر و دخترش در لس آنجلس زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب خورشید هنوز یک ستاره است
A human story about falling in love.
داستانی انسانی درباره ی عاشق شدن.
POPSUGAR.co

It's a deep dive into love and chance and self-determination.
جهشی عمیق به درون عشق، شانس و تصمیم گیری.
New York Times New York Times

Moving and suspenseful.
تکان دهنده و پرتعلیق.
Publishers Weekly Publishers Weekly

قسمت هایی از کتاب خورشید هنوز یک ستاره است (لذت متن)
اگر بخواهید یک پای سیب را از اول اول درست کنید، اول باید کائنات را اختراع کنید. وقتی می گوید «از اول اول» یعنی از هیچ. یعنی از زمانی که دنیا هم وجود نداشت. به هر حال اگر شما بخواهید یک پای سیب را از هیچ درست کنید، باید با انفجار بزرگ و گسترش کائنات، نوترون ها، یون ها، اتم ها، سیاه چال ها، ستاره ها، ماه ها، جزر و مدهای اقیانوس، راه شیری، کره زمین، پیشرفت های بشری، دایناسورها و غیره آغاز کنید. باید آتش را اختراع کنید. به آب و خاک حاصلخیز نیاز دارید. به گاوها و افرادی نیاز دارید تا به آن ها شیر بدهند و باز به افراد بیشتری نیاز دارید که از شیر گاوها کره بگیرند. به گندم و نیشکر و درختان سیب نیاز دارید. به شیمی و زیست شناسی نیاز دارید. برای اینکه یک پای سیب عالی درست کنید، به هنر نیاز دارید.

شاید بخشی از عاشق کسی دیگر شدن، عشق ورزیدن به خود باشد.

آدم ها فقط می خواهند چیزی را باور کنند. در غیر این صورت، آن ها مجبور می شوند اقرار کنند که زندگی، مجموعه ای تصادفی از اتفاقات خوب و بدی است که تا روزی که بمیرید، به وقوع خواهند پیوست.