کتاب مدیریت رفتار سازمانی

Management of organizational behavior : leading human resources
کد کتاب : 7477
مترجم : علی علاقه بند
شابک : 9789640001189
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 223
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1969
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 36
زودترین زمان ارسال : 2 بهمن

معرفی کتاب مدیریت رفتار سازمانی اثر کن بلانچارد

کتاب حاضر، چارچوب مفهومی سودمندی از ترکیب و یگانه سازی مفاهیم و نظریه های رفتاری ارائه می دهد که می تواند دست اندرکاران مدیریت را در تشخیص موقعیت های سازمانی و فهم مدیریت رفتار سازمانی یاری رساند. این کتاب با تمرکز بر مطالعه رفتار افراد انسان به مثابه اجزای اصلی سازمان ها، به بررسی ویژگی های روان شناختی انسان، کنش متقابل فرد، و انگیزش و رهبری می پردازد.
در یادداشت مترجم بر چاپ سی ام این کتاب چاپ حاضر می خوانیم: «مطالب کتاب هنوز برای تدریس دو واحد درس رفتار سازمانی یا روابط انسانی در سطح کارشناسی و در دوره های کوتاه مدت آموزش مدیریت، مناسب به نظر می رسد.»

در زمانی که انتظار می رود در یک عصر پر نعمت اظهار سرورو شادمانی کنیم خود را دستخوش ستیز و کشمکش می یابیم.بسیاری از حساس ترین مشکلات ما نه در حیطه ی چیزها بلکه در قلمرو انسانهاست.بزرگترین درماندگی انسان ناتوانی در دستیابی به همکاری و تفاهم با دیگران است. کمی پس از جنگ جهانی دوم التون میو به این مسئله پی برد و آن را چنین منعکس کرد :نتایج ناشی از عدم تعادل میان توسعه مهارتهای فنی و اجتماعی برای جامعه فاجعه انگیز بوده است.

کتاب مدیریت رفتار سازمانی

کن بلانچارد
کنث هارتلی بلانچارد (به انگلیسی: Kenneth Hartley Blanchard) (زادهٔ ۶ می ۱۹۳۹ میلادی) نویسنده و کارشناس مدیریت اهل ایالات متحده است. او تاکنون بیش از ۶۰ کتاب نگاشته است که بیشتر آنها با حضور نویسندگانی دیگر بوده است. موفق ترین کتاب او با عنوان مدیر یک دقیقه ایبیش از ۱۳میلیون جلد فروش داشته و به زبان های زیادی ترجمه شده است.بلانچارد، مدیر ارشد معنوی شرکت های کن بلانچارد که مجموعه ای بین المللی در زمینه آموزش مدیریت و مشاوره است را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری بلانچارد در ...