کتاب زندگی شجاعانه

Daring Greatly
کد کتاب : 811
مترجم :


شابک : 978-964-5528-56-8
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 10
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب زندگی شجاعانه اثر برنه براون

کتاب زندگی شجاعانه، اثری پرفروش نوشته ی برنه براون است که در سال 2012 انتشار یافت. ما انسان ها همه روزه تردیدها، فراز و نشیب های عاطفی و دوراهی هایی را تجربه می کنیم که سنگ محکی برای سنجش میزان شجاعت مان در زندگی هستند. دکتر براون در کتاب زندگی شجاعانه، هر چیزی را که فکر می کنیم درباره ی آسیب پذیری و شکنندگی در زندگی مان می دانیم، به چالش می کشد. او بر اساس تحقیقاتی دوازده ساله، استدلال می کند که آسیب پذیری به معنای ضعف نیست، بلکه آشکارترین مسیر برای رسیدن به شجاعت، کنشگری و برقراری ارتباطی راستین با دیگران است. این اثر بسیار موفق و پرفروش، روح تازه ای به معنای حقیقت و اعتماد در سازمان ها، خانواده ها، مدارس و جوامع می دمد.

کتاب زندگی شجاعانه

برنه براون
برنه براون، زاده ی 18 نوامبر 1965، محقق، استاد دانشگاه و نویسنده ی آمریکایی است.براون در تگزاس به دنیا آمد. او در رشته ی امور اجتماعی تحصیل کرده است و مدرک کارشنای خود را در سال 1995 از دانشگاه تگزاس، مدرک کارشناسی ارشد را در سال 1996 و مدرک دکترای خود را در سال 2002 از دانشگاه هیوستون گرفته است.براون، تحقیقات جامع خود را در زمینه ی هدایت و رهبری کاربردی در خانواده، مدارس و جوامع، از دانشگاه هیوستون آغاز کرد و سخنرانی هایش در همایش های تد، در زمره ی پربیننده ترین سخنرانی های تاریخ این مجموعه ...
نکوداشت های کتاب زندگی شجاعانه
Brilliantly insightful.
به شکل درخشانی خردمندانه.
Barnes & Noble

A wonderful book: essential and fun to read.
کتابی شگفت انگیز: ضروری و خواندنی.
Seth Godin

A straightforward approach to revamping one's life.
رویکردی مستقیم و بدون حاشیه برای تغییر زندگی.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب زندگی شجاعانه (لذت متن)
به این خاطر که احساس تعلق راستین فقط زمانی اتفاق می افتد که ما، خود واقعی و دارای نقصمان را به جهان عرضه کنیم، احساس تعلقمان هیچ وقت نمی تواند بیشتر از سطح خودباوریمان باشد.

آسیب پذیری، شبیه حقیقت است و احساسی مانند شجاعت را در آدمی برمی انگیزد. حقیقت و شجاعت همیشه راحت نیستند اما هیچ وقت هم معنای ضعف نمی دهند.

چیزی که می دانیم، مهم است اما چیزی که هستیم، مهمتر.