کتاب حضور

Presence

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 18,000 | 15,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: ابوعطا ابوعطا
    نویسنده:
مشخصات کتاب حضور
مترجم :
شابک : 978-964-170-273-3
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 144
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 23 فروردین

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب حضور اثر امی کادی

کتاب حضور، اثری پرفروش نوشته ی امی کادی است که نخستین بار در سال 2015 انتشار یافت. تا به حال برایتان اتفاق افتاده که چالشی دشوار را رها کنید و درست لحظه ای بعد، آرزو کنید که ای کاش شانس دیگری برای انجام دوباره ی آن داشتید؟ ما با دستیابی به قدرت شخصیمان می توانیم «حضور» را به دست آوریم؛ وضعیتی که در آن، دیگر نگران نگرشی که از خودمان در دیگران به وجود می آوریم، نیستیم و به جای آن، به اصلاح و بهبود طرز نگاه خودمان به خودمان می پردازیم. همان طور که این کتاب پیشگامانه بیان می کند، ما برای رسیدن به قدرت حضور حتما نباید سفر معنوی بزرگی را آغاز کنیم و یا دگردیسی درونی تمام عیاری را از سر بگذرانیم. بلکه باید هوشیاری خود را، لحظه به لحظه با تحت کنترل درآوردن زبان بدن، رفتار و ذهنمان در زندگی روزمره حفظ کنیم.

کتاب حضور

امی کادی
امی جوی کسلبری کادی، زاده ی سال 1972 میلادی، روانشناس، سخنران و نویسنده ی آمریکایی است.کادی در سال 1998 در رشته ی روانشناسی از دانشگاه کلرادو فارغ التحصیل شد و بعد از آن در دانشگاه پرینستون حضور یافت. او در این دانشگاه مدرک دکتری خود را در رشته ی روانشناسی اجتماعی دریافت کرد.امی کادی مدتی را به عنوان دانشیار در دانشکده ی تجارت دانشگاه هاروارد گذراند. او در این دانشکده، به تدریس دوره های MBA در باب مذاکره، قدرت و تأثیر و همچنین دوره های آموزش اجرایی می پرداخت.
نکوداشت های کتاب حضور
Brilliantly impassioned, and accessible.
به شکل درخشانی پرشور و قابل فهم.
Goodreads

A must-read for anyone looking to achieve their personal best.
اثری ضروری برای هر کسی که به دنبال دستیابی به بهترین نوع از شخصیت خود است.
People People

Filled with stories about achieving greater mindfulness, successfully coping with stress, and being present to immediate moments.
سرشار از داستان هایی درباره ی دستیابی به ذهن آگاهی برتر، مواجهه ی موفقیت آمیز با اضطراب و حضور داشتن در لحضه های کنونی.

قسمت هایی از کتاب حضور (لذت متن)
یک شخص بااعتماد به نفس که هویت خود را می شناسد و به آن باور دارد، با خود، ابزار به همراه دارد نه سلاح.

زمانی که زبان بدن ما مطمئن و گشوده است، سایر افراد به همین صورت به ما عکس العمل نشان می دهند و به شکلی ناخودآگاه، نه تنها تصورشان از ما، بلکه تصور ما از خودمان را بهبود می بخشند.

حضور، زمانی به دست می آید که به شکلی شخصی احساس قدرتمند بودن می کنیم؛ موضوعی که به ما اجازه می دهد خود را با حقیقی ترین خویشتن خودمان هماهنگ سازیم.