کتاب پادشاهی در سایه

The Shadow King
کد کتاب : 88038
مترجم :
شابک : 978-6004681230
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 464
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 بهمن

معرفی کتاب پادشاهی در سایه اثر مازا منجیست

با تهدید ارتش موسولینی، هیروت که اخیرا یتیم شده تلاش می کند تا خود را با زندگی جدید خود به عنوان خدمتکار وفق دهد. کارفرمای جدید او، کیدان، افسر ارتش امپراتور هایله سلاسی، برای بسیج قوی ترین مردان خود قبل از حمله ایتالیایی ها عجله می کند.
هیروت و سایر زنان آرزو دارند کاری بیشتر از مراقبت از مجروحان و دفن مردگان انجام دهند. هنگامی که امپراتور هایله سلاسی به تبعید می رود و اتیوپی به سرعت امید خود را از دست می دهد، این هیروت است که برنامه ای برای حفظ روحیه ارائه می دهد. او کمک می کند تا یک دهقان ملایم را به عنوان امپراتور مبدل کند و به زودی نگهبان او می شود و زنان دیگر را تشویق می کند تا اسلحه به دست بگیرند. اما چگونه می توانست جنگ شخصی خود را که هنوز در راه است، به عنوان اسیر یکی از شرورترین افسران ایتالیا پیش بینی کند؟

کتاب پادشاهی در سایه

مازا منجیست
مازا منگیست (متولد 1974) نویسنده اتیوپیایی-آمریکایی است. اولین رمان او، زیر نگاه شیر، توسط گاردین به عنوان یکی از 10 کتاب برتر آفریقایی معاصر انتخاب شد و توسط کریستین ساینس مانیتور، بوستون گلوب و انتشارات دیگر به عنوان یکی از بهترین کتاب های سال 2010 معرفی شد. داستان‌های داستانی و غیرداستانی او را می‌توان در نیویورکر، گرانتا، گاردین، نیویورک تایمز، رادیو بی‌بی‌سی، و لتر بین‌المللی، در میان جاهای دیگر یافت. او در سال 2013 همکار پوترباگ و نایب قهرمان جایزه صلح ادبی دیتو...