کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد

Locker Hero
کد کتاب : 899
مترجم :
شابک : 978-600-462-058-1
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 296
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 7 مهر

برنده ی جایزه ی انتخاب کتاب کودکان و نوجوانان سال 2017

معرفی کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد اثر ریچل رنی راسل

کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد، رمانی نوشته ی ریچل رنی راسل است که برای اولین بار در سال 2016 به چاپ رسید. مدرسه ی جدید مکس، خوبی های زیادی دارد اما یک مشکل بزرگ نیز وجود دارد: داگ، قلدر مدرسه که سرگرمی اش، زندانی کردن مکس در کمد مدرسه است. چقدر خوب می شد اگر مکس می توانست مثل قهرمان کتاب مصور موردعلاقه اش باشد. متأسفانه، استعداد عجیب و تقریبا فراانسانی مکس در بو کشیدن پیتزا حتی از یک ساختمان آنطرف تر، جان هیچکس را نمی تواند نجات دهد و جلوی هیچ قلدری را هم نمی تواند بگیرد. با این حال، مکس تمام تلاش خود را می کند تا به قهرمانی تبدیل شود که مدرسه اش نیاز دارد. این داستان هیجان انگیز، قهرمانی را معرفی می کند که کودکان به محض آشنایی با او، عاشقش خواهند شد.

کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد

ریچل رنی راسل
ریچل رنی راسل، نویسنده ی آمریکایی کتاب های کودک و نوجوان است. راسل، بزرگترین فرزند خانواده بود و در میشیگان بزرگ شد. او اکنون در ویرجینیای شمالی زندگی می کند و علاوه بر نویسندگی، به حرفه ی وکالت مشغول است.راسل اولین مجموعه از داستان های پرطرفدار خود را بر اساس تجارب دو دخترش با نام های ارین و نیکی خلق کرده است. دختر بزرگتر راسل، ارین، در نویسندگی و دختر کوچکش، نیکی، در تصویرسازی کتاب ها به او کمک می کنند.
نکوداشت های کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد
This wacky tale will delight readers.
این داستان بامزه برای مخاطبین بسیار لذت بخش خواهد بود.
Booklist Booklist

With a lovable new hero.
با قهرمانی جدید و دوست داشتنی.
School Library Journal School Library Journal

An incredibly relatable, fun and endearing story.
داستانی فوق العاده قابل همزادپنداری، سرگرم کننده و دوست داشتنی.
KidsReads

قسمت هایی از کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد (لذت متن)
تلویزون، کمیک بوک ها و فیلم ها یه جوری قضیه رو نشون می دن که آدم فکر می کنه ابرقهرمان بودن خیلی کار آسونیه. ولی اصلا اینطوری نیست! اصلا جوی که را افتاده رو باور نکنین.

اگه یه نیروی ماورایی، چیزی داشتم، شاید دیگه مدرسه رفتن این قدر مزخرف نبود. اون جوری دیگه هیچ وقت از اتوبوس مسخره ی مدرسه مون جا نمی موندم، چون می تونستم پرواز کنم سمت مدرسه...