کتاب یک بعلاوه یک اثر جوجو مویز

کتاب یک بعلاوه یک

One Plus One

  • قیمت : ۳۸,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: آموتآموت
نویسنده: جوجو مویز جوجو مویز

معرفی کتاب یک بعلاوه یک اثر جوجو مویز

کتاب یک بعلاوه یک، رمانی عاشقانه نوشته ی جوجو مویز است که نخستین بار در سال 2014 به انتشار رسید. تصور کنید که زندگی تان از هر نظر با مشکل رو به روست؛ همسرتان ناپدید شده، قلدرها دست از سر پسرخوانده ی نوجوانتان برنمی دارند و برای دخترتان که هوش و استعداد کم نظیری در ریاضی دارد، فرصتی بی نظیر پیش آمده اما به خاطر مشکلات مالی، نمی توانید این فرصت را برای او فراهم کنید. این، زندگی جس در یک نگاه است تا این که فرصت رهایی از این شرایط سخت به شکلی غیرمنتظره خود را نمایان می سازد. این فرصت رهایی، میلیونری به نام اِد است که جس به شکلی اتفاقی، وظیفه ی تمیز کردن یکی از خانه هایش را بر عهده گرفته است. اما اِد هم مشکلات بزرگ خود را دارد و بردن این خانواده ی در آستانه ی فروپاشی به المپیاد ریاضی در نظرش، اولین کار غیرخودخواهانه ای است که در طول سال ها و شاید هم در کل عمر خود تصمیم گرفته که انجام دهد.

خرید و معرفی کتاب خواندنی یک بعلاوه یک


ویژگی ها کتاب یک بعلاوه یک

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

نامزد بهترین داستان سال گودریدز

مشخصات کتاب یک بعلاوه یک
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-384-022-5
تعداد صفحه :568
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2014
سری چاپ :14
Title: یک بعلاوه یک Author: Description: خرید کتاب یک بعلاوه یک One Plus One نویسنده جوجو مویز مترجم مریم مفتاحی انتشارات آموت - ادبیات داستانی Format: Paperback Published By: آموت Language: Persian ISBN: 978-600-384-022-5 Pages: 568 Published: Edition: 14 https://www.iranketab.ir/book/1008-one-plus-one
Price: 38000
بیشتر بخوانید

تپش عشق در آثار جوجو مویز

با ایران کتاب همراه شوید تا این نویسنده ی عاشق (به معنای واقعی کلمه) را بهتر بشناسیم.

نکوداشت های کتاب یک بعلاوه یک
You'll laugh, you'll weep, and when you flip the last page, you'll want to start all over again.
خواهید خندید، گریه خواهید کرد و زمانی که آخرین صفحه را ورق می زنید، می خواهید این داستان را دوباره از اول شروع کنید.
Book Browse

An emotional, rich, and satisfying novel.
رمانی پراحساس، پرمایه و رضایت بخش.
Library Journal Library Journal

Satisfying and memorable.
رضایت بخش و به یاد ماندنی.
Publishers Weekly Publishers Weekly

بخش هایی از کتاب یک بعلاوه یک (لذت متن)
گاهی تو ناچاری یک اتفاق را بارها و بارها تکرار کنی تا چیزی که دوست داری از آب دربیاید. هربار که انجامش می دهی، یک قدم به هدفت نزدیکتر می شوی. به زبان ساده تر، گاهی باید فقط جلو بروی، همین.

جس گاهی با خودش خیال پردازی می کرد که اگر مجبور نبود همیشه سر کار باشد، چگونه مادری می شد. برای بچه ها کیک درست می کرد و می گذاشت کاسه را بلیسند. بیشتر لبخند می زد. روی کاناپه می نشست و با آن ها حرف می زد. وقتی بچه ها سر میز آشپزخانه نشسته بودند و تکالیف مدرسه انجام می دادند، کنارشان می ایستاد، به اشکالاتشان جواب می داد و کمکشان می کرد تا بالاترین نمره ی ممکن را بگیرند.

مادربزرگ جس همیشه می گفت کلید یک زندگی شاد، حافظه ی ضعیف است. در حقیقت، این حرف را پیش از آن که دچار زوال عقل شود گفته بود، ولی جس نکته را گرفته بود.