باز هم من

Still Me

مشخصات کتاب باز هم من
مترجم :
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-99932-1-5
تعداد صفحه :536
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2018
سری چاپ :10
زودترین زمان ارسال :17 فروردین

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

ادامه ی کتاب «من پیش از تو» و «پس از تو»

معرفی کتاب باز هم من اثر جوجو مویز | ایران کتاب

کتاب باز هم من، رمانی عاشقانه نوشته ی جوجو مویز است که اولین بار در سال 2018 منتشر شد. این کتاب، سومین عنوان از سه گانه ی «من پیش از تو» به حساب می آید. لوییزا کلارک برای شروع یک زندگی جدید به نیویورک می رسد و مطمئن است که می تواند علاوه بر لذت بردن از این ماجراجویی تازه، رابطه اش با سم را نیز در چندهزار مایل آن طرف تر، زنده نگه دارد. او به دنیای میلیونرها پا می گذارد و برای لئونارد گاپنیک و همسر دوم بسیار جوانترش، اگنس، مشغول به کار می شود. لو مصمم است که بیشترین بهره را از این تجربه ببرد و خود را کاملاً غرق کار و زندگی جدیدش در نیویورک می کند. او پس از مدتی با جاشوا رایان آشنا می شود؛ مردی که نجوایی از گذشته ی لو را همراه خود دارد. زندگی لو خیلی زود مسیر تازه ای به خود می گیرد و او مجبور می شود که از خود بپرسد: لوییزا کلارک چه کسی است؟ و چگونه می توان شجاعت این را یافت که از قلب خود پیروی کرد؟

کتاب باز هم من

نکوداشت های کتاب باز هم من
Funny, romantic, and poignant.
خنده دار، عاشقانه و گزنده.
Goodreads

Delightful.
لذت بخش.
People People

A warm conclusion to the Me Before You trilogy.
پایانی گرم بر سه گانه ی «من پیش از تو».
Entertainment Weekly Entertainment Weekly

قسمت هایی از کتاب باز هم من (لذت متن)
سم من عاشقتم. لحظه ای دوست ندارم رابطه مون به هم بخوره. اما فقط اینو گفتم تا بهت بگم که من در مقابل کسی که ابراز علاقه می کنه چه واکنشی نشون می دم. اما تو چطور رفتار می کنی. این طور که به نظر می رسه، دوست نداری اصل موضوع رو درک کنی.» «نه. تو این موقع شب زنگ زدی تا به من بگی که اگه من کتابی که همکارم بهم داده رو بخونم کار بدی انجام دادم و دارم به تو خیانت می کنم. اما اگه تو بری مهمونی و با دوستات تا دیر وقت بیرون باشی، کار خوبیه و به من وفاداری.

سم من حالم خوب نبود فکر کردم که داری بهم خیانت می کنی.» «تو حالت خوب نیست چون هنوز درگیر اون عشقتی که در این دنیا نیست. الان نیویورکی چون اون دوست داشت که تو اونجا باشی. نمی فهمم چرا این قدر به کتی حسادت می کنی، الان برات مسئله ای نیست که من زمان زیادی هم با دونا سپری می کنم.

اول خودت رو بشناس و بعد، طبق اون شناخت، خودت رو دوست داشته باش.