کتاب خلا موقت

The Casual Vacancy
کد کتاب : 382
مترجم :
شابک : 978-600-182-094-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 752
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 30 شهریور

برنده ی جایزه ی بهترین کتاب داستانی گودریدز سال 2012

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب خلا موقت اثر جی کی رولینگ

پس از مرگ نابهنگام بری فربرادر در حدود چهل سالگی، شهر کوچک پگفورد در شوکی بزرگ فرو می رود. پگفورد در ظاهر، شهری آرام و بی سر و صدا با میدانی سنگ فرش شده و صومعه ای بسیار کهن است، اما در زیر این ظاهر زیبا و آرام، جنگی بزرگ برپاست. ثروتمندان با فقیران، نوجوانان با والدین، زنان با شوهران، معلمان با شاگردان و تقریبا همه ی ساکنین این محله در حال جنگ هستند. و حالا جای خالی بری در شورای این شهر باعث شعله ور شدن آتش بزرگترین جنگ تاریخ پگفورد می شود. چه کسی توانایی برنده شدن در انتخاباتی آکنده از تعصب، تزویر و افشاگری های غیرمنتظره را دارد؟ رمان رمان خلا موقت، اثری تفکربرانگیز، دائما غافلگیرکننده و با طنزی سیاه است و اولین کتاب جی. کی. رولینگ-نویسنده ی مجموعه داستان های فراموش نشدنی هری پاتر-برای مخاطبین بزرگسال به حساب می آید.

کتاب خلا موقت

جی کی رولینگ
جوآن جو رولینگ، زاده ی ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۵، با نام های هنری جی. کی. رولینگ و رابرت گالبریث، نویسنده ی مجموعه کتاب های داستان هری پاتر است. داستان های هری پاتر پس از شهرت جهانی، جوایزی متعدد را از آن خود کرد. این مجموعه ی داستانی به ۶۵ زبان و به طور تقریبی در ۴۰۰ میلیون نسخه منتشر شده است. کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر بوده اند. در سال ۲۰۰۷ فهرست ثروتمندان ساندی تایمز، میزان ثروت رولینگ را حدود ۴۵۴ میلیون پوند (۱٫۰۷ میلیارد دلار) تخمین زد و در بین پولدارترین زنان انگلیس، رولینگ...
نکوداشت های کتاب خلا موقت
A vivid read with great, memorable characters.
اثری سرزنده با شخصیت هایی فوق العاده و به یاد ماندنی.
People People

A positively propulsive read.
داستانی با برون دادهای مثبت.
Wall Street Journal Wall Street Journal

A stunning, brilliant, outrageously gripping and entertaining evocation of British society today.
تصویری خیره کننده، درخشان، بسیار جذاب و سرگرم کننده از جامعه ی امروز بریتانیا.
Mirror

قسمت هایی از کتاب خلا موقت (لذت متن)
کالین عادت داشت در اولین برخورد و با مشاهده ی اولین رفتار افراد ، به سرعت درباره شان قضاوت کند. گویی او هرگز به تغییرپذیری بی حد و مرز ذات انسان پی نمی برد.

زندگی مشترک هر کسی برای کسانی که از بیرون به آن نگاه می کنند، مثل یک راز است. جز دو نفری که درگیر آن هستند، هیچ کس دیگری واقعا نمی داند در آن چه می گذرد.

پس از آن، تا آخر عمر، آن لحظه را فراموش نمی کرد. لحظه ی مرگ زندگی مشترکی را که به راستی پایان یافته بود.