کتاب چگونه عادی نباشیم

The Art Of Non‎-‎Conformity
  • 5 % تخفیف
    قیمت : 42,000 | 39,900 تومان

  • موجود
  • انتشارات: هنوز هنوز
    نویسنده:
کد کتاب : 11505
مترجم : اعظم بهادرپور
شابک : 9786006047522
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 280
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 24 تیر

معرفی کتاب چگونه عادی نباشیم اثر کریس گیلبو

اگر تا به حال فکر کرده اید که "باید زندگی بیش از این وجود داشته باشد" ، هنر عدم انطباق برای شما است.
بر اساس مانیفست محبوب آنلاین کریس گیلبو با عنوان "راهنمای مختصر برای تسلط بر جهان" ، کتاب چگونه عادی نباشیم ، با مفاهیم رایج در مورد زندگی و کار مخالف است و در عین حال شما را با ابزارهای مختلف زندگی آشنا می کند. با کاوش در موضوعاتی چون: خود اشتغالی خلاق ، هدف گذاری رادیکال ، مسافرت های ضد بارداری و در آغوش گرفتن زندگی، به عنوان یک ماجراجویی مداوم می توانید زندگی خود را طبق شرایط خود بیابید.

با الهام گرفتن از داستان کریس و دیگران که زندگی غیر متعارف را دنبال کرده اند ، می توانید برنامه خود را برای سلطه بر جهان ابداع کنید و در همان زمان جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنید.

کتاب چگونه عادی نباشیم

نکوداشت های کتاب چگونه عادی نباشیم
This is a direct, honest and truly scary book. I hope you have the guts to listen to what Chris has to say, and not become one of the monkeys he warns you about.
این یک کتاب شفاف ، صادق و واقعا ترسناک است. من امیدوارم که شما آمادگی برای گوش دادن به حرف های کریس داشته باشید و به یکی از میمون هایی که او به شما هشدار می دهد تبدیل نشوید.
Seth Godin, author of Linchpin

The Art of Non-Conformity is like a lightning bolt to the head. Read it and your brain will spark and sizzle.
هنر عدم انطباق مانند اصابت یک رعد و برق به سر است. آن را بخوانید و در مغز شما جرقه ای زده خواهد شد.
Neil Pasricha, author of The Book of Awesome

قسمت هایی از کتاب چگونه عادی نباشیم (لذت متن)
در دوران بچگی زمانی که می خواستید کاری انجام دهید که معلم و یا اطرافیان از آن خوش شان نمی آمد، حتما این سوال از شما پرسیده می شد: «اگر کسی خودش را از بالای پل به پایین پرت کند تو هم باید این کار را انجام بدهی؟» به عقیده آنها چنین کارهایی، حتی اگر خیلی ها آن را انجام می دهند، احمقانه است. استدلال آنها این است که خودت باش و دنباله رو جمعیت نباش. توصیه بدی نیست، حتی اگر بعضی اوقات به جای آن که به شما کمک کند تا مستقل بیندیشید، کنترل شما را در دست بگیرد. اما روزی شما بالغ می شوید و ورق به نفع شما بر می گردد. آن وقت است که مردم از شما انتظار دارند که همانند آن ها رفتار کنید، و اگر مخالف میل و خواسته های آنها عمل کنید عصبانی و آشفته می شوند. انگار که می پرسند: «آهای همه دارند خودشان را از پل به پایین پرتاب می کنند، چرا تو خودت را پرتاب نمی کنی؟». کریس گیلبو کتاب چگونه عادی نباشیم را برای تحقق آرزوهای کودکی در بزرگسالی نوشته است. به تصمیم خود جامه عمل بپوشانید. آن طور که دلتان می خواهد زندگی کنید.