کتاب مهارت های استادی

MASTETY

مشخصات کتاب مهارت های استادی
مترجم :
شابک : 9786006958798
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 592
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 آذر

معرفی کتاب مهارت های استادی اثر رابرت گرین

دلیل اینکه شما به استاد نیاز دارید خیلی ساده است: زندگی کوتاه است. و شما به همین اندازه وقت و انرژی برای صرف کردن دارید. خلاقانه ترین سال های عمر شما اساسا از اواخر ۲۰ سالگی تا حدود ۴۰ سالگی تان است. شما می توانید هر آنچه را که نیاز دارید را در میان کتاب ها، با کمک تجربه و گه گاه با توصیۀ اطرافیانتان بیابید، اما این فرایند تماما بر پایۀ شانس و ضرر است. مغزهای ما، به مثابه اندام های پیشرفته، قدرت و انعطاف پذیری یکسانی دارند. در هر لحظه، ما می توانیم رابطه مان را با زمان و نوع فعالیتمان تغییر دهیم؛ اکتشاف کنیم یا با بهره گیری از عنصر زمان برای بهبود خودمان بکوشیم. ما می توانیم بر عادات زشت و بی ارادگی خود غلبه کنیم و از پله های نردبان هوش بالا برویم. اگر همه ی ما با مغزهایی مشابه و کم و بیش با همان ترکیب و توانایی برای کسب مهارت به دنیا آمده ایم،پس چرا در طول تاریخ تنها شمار معدودی از انسان ها پیشرفت خوبی داشتند و توانستند این نیروی بالقوه را دریابند؟ به طور مشخص، در رویارویی با هوش تجربی، این سوال مهم ترین پرسش است. در حقیقت بیشترین تعاریف متداول درباره یک موتزارت، یک داوینچی و استعداد طبیعی و هوش آنان است؛ اما چگونه می توان موفقیت های فوق العاده شان را در محیطی که متولد شدند و رشد کردند شرح داد؟

دای درونی تان را کشف کنید: وظیفۀ زندگی”، “تسلیم شدن در برابر واقعیت: دانش اندوزی ایده آل”، “قدرت استاد را جذب کنید: پویایی استاد”، “مردم را همان گونه که هستند ببینید: هوش اجتماعی”، “بیدار کردن ذهن چند بعدی: حالت خلاق فعال” و “ترکیب شهود گرایی و استدلال: مهارت” نگاشته شده است؛ این کتاب به شما کمک خواهد کرد که از طریق تجربه اندوزی، خلاقیت فعالیت و کسب مهارت به اهداف مورد علاقه تان جامه عمل بپوشانید و به درجۀ استادی برسید!

کتاب مهارت های استادی

رابرت گرین
رابرت گرین، زاده ی 14 می 1959، نویسنده ی آمریکایی است.گرین در لس آنجلس بزرگ شد و به دانشگاه برکلی کالیفرنیا رفت. او سپس تحصیلات خود را در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون پی گرفت. گرین قبل از نویسنده شدن، شغل های بسیار زیادی را تجربه کرد. او در سال 1995 به شکلی جدی نویسندگی را به عنوان شغل خود در نظر گرفت و اولین کتابش را سه سال بعد به انتشار رساند.رابرت گرین به همراه نامزدش که یک فیلمساز است، در لس آنجلس زندگی می کند. او به پنج زبان تسلط دارد و دانشجوی بودیسم نیز هست. گرین، عاشق شنا و دوچرخه سواری د...
قسمت هایی از کتاب مهارت های استادی (لذت متن)
اغلب، بزرگ ترین مانع در برابر عزم ما در راه رسیدن به مهارت، از غلبۀ احساساتمان در مواجهه با مقاومت و سوءاستفادۀ اطرافیانمان ناشی می شود. اگر دقت نکنیم ذهنمان درگیر پشت هم اندازی ها و جنگ های سیاسی بی پایان می شود. مشکل عمده ای که در عرصۀ اجتماعی با آن روبرو هستیم تمایلات ساده لوحانۀ ما برای تکیه کردن به مردم با این هدف است که آن ها نیازهای احساسی و خواهش های ما را در لحظه برآورده کنند.