بنویس تا اتفاق بیفتد

Knowing What You Want And Getting It
Write It Down Make It Happen

معرفی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد اثر هنریت کلاوسر | ایران کتاب

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، اثری نوشته ی هنریت کلاوسر است که نخستین بار در سال 2000 به چاپ رسید. دکتر کلاوسر در این کتاب بسیار موفق توضیح می دهد که عمل ساده ی نوشتن اهدافتان در زندگی، تا چه حد می تواند به شما در رسیدن به آن ها کمک کند. نوشتن حتی می تواند به شما کمک کند که بفهمید واقعاً چه چیزهایی را می خواهید به دست آورید. در این کتاب، داستان هایی درباره ی افرادی عادی خواهید خواند که پس از اجرای ایده ی ساده ی ثبت رویاهایشان بر روی کاغذ، شاهد به وقوع پیوستن معجزات ریز و درشت زیادی در زندگی شان بوده اند. راهنمایی های ملموس و تمرین های بسیار ساده ی دکتر هنریت کلاوسر بدون تردید می تواند خلاقیت خفته ی هر کسی را بیدار سازد. با کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، خواهید توانست شریک زندگی ایده آل خود را بیابید، شغلی جدید و عالی پیدا کنید، خوشحالتر از خواب برخیزید و به آرزوهایتان از همیشه نزدیکتر شوید.

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد


ویژگی های کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

مشخصات کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
انتشارات:کتیبه پارسی
مترجم :
نویسنده :
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-94896-2-6
تعداد صفحه :236
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2000
سری چاپ :26
نکوداشت های کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
With this book, turn your dreams into reality by taking matters into your own hands.
با این کتاب، از طریق در کنترل گرفتن مسائل، رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.
Goodreads

Simple and effective.
ساده و موثر.
Barnes & Noble

Useful and practical.
مفید و کاربردی.
Blinkist

بخش هایی از کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد (لذت متن)
اگر نمی دانید چه می خواهید، نوشتن را شروع کنید. نوشتن، مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.

وقتی می نویسیم قدر و ارزش چیزهایی را که بعدا به دست می آوریم، می فهمیم، اما وقتی نمی نویسیم مانند این است که پیروزی های کوچک را نادیده گرفته، آن ها را فراموش کرده و عادی تلقی می کنیم. این گونه به مرور قدرناشناس می شویم.

من هنوز هم داستان های جذابی از افراد مشهوری می شنوم که پیش از دست یافتن به شهرت امروزی خود، رویاهایشان را نوشته اند. جیم کری به تپه هالیوود رفت و چکی به مبلغ 10 میلیون دلار در وجه خود نوشت. او در قسمت یادداشت نوشت «برای خدمات ارائه شده». این کمدین بعد از گذشت سال ها چک را پیدا کرد. مدت ها قبل او این مبلغ را برای بازی در یک فیلم گرفته بود. اکنون او جزء بازیگران گران قیمت این صنعت است و برای یک فیلم حدود 20 میلیون دلار می گیرد.