کتاب رازهای زبان بدن

Body Language Secrets
تکنیک های ارتباط غیرکلامی از زبان یک افسر سازمان سیا
کد کتاب : 123208
مترجم :
شابک : 978-6227383324
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 126
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 اردیبهشت

معرفی کتاب رازهای زبان بدن اثر هارولد فاکس

«هارولد فاکس» نویسنده، سخنران و متخصص ذهن‌خوانی است. او بیست سال به عنوان افسر عملیاتی سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) فعالیت کرد و سپس تصمیم گرفت زندگی‌اش را وقف آموزش مردم کند. آموزه‌های او بیش از هر چیز، حاصل تجربیاتش در سیا است و به طور خلاصه تلاش می‌کند به مردم یاد دهد که چگونه از خودشان در برابر دستکاری ذهن و رفتارهای سمی دیگران دفاع کنند.
«رازهای زبان بدن» که به یکی از مهم‌ترین مسایل علم ارتباطات و به طور مشخص، ارتباط غیرکلامی می‌پردازد، ازجمله مهم‌ترین آثار «فاکس» است و در آن، ما در پنج فصل تقریبا همه‌ی آن‌چه را که لازم است در این باره بدانیم، می‌آموزیم: اشکال مختلف زبان بدن، نحوه‌ی فهم زبان بدن، انواع مختلف ژست‌های چهره و سایر اعضای بدن و معانی هر یک از این ژست‌ها و…
به طور خلاصه در این کتاب، همان طور که خود فاکس در مقدمه‌اش می‌گوید، با روش‌های تشخیص و شناسایی حالات، اعمال و شیوه‌هایی که افراد برای بیان احساسات خود به صورت کلامی و غیرکلامی به کار می‌گیرند، آشنا می‌شویم.

بریده‌ای از مقدمه‌ی کتاب:
پس از چندین دهه استفاده از زبان بدن برای شناسایی نیات واقعی افراد، تصمیم گرفتم دستاوردهایم را در این زمینه با شما به اشتراک بگذارم. زبان بدن گویاتر از هر واژه‌ای بیانگر احساسات شماست. چه در رابطه با افرادی که آن‌ها را دوست دارید و چه افرادی که از آن‌ها عصبانی هستید. حرکات بدن شما، باورها، احساسات و افکارتان را نشان می‌دهد. هم به صورت آگاهانه و هم به صورت ناخودآگاه، بدن شما به دیگران نشان می‌دهد که چه چیزی واقعا درون شما در جریان است.

فهرست کلی کتاب:

پیشگفتار
بخش اول. زبان بدن چیست؟
بخش دوم. اشکال مختلف زبان بدن
بخش سوم. انواع زبان بدن
بخش چهارم. تشخیص فریب از طریق زبان بدن
بخش پنجم. خواندن دقیق زبان بدن
نتیجه

(برگرفته از متن ناشر)

کتاب رازهای زبان بدن