فن گرل

Fangirl

مشخصات کتاب فن گرل
مترجم :نوشین حیدری
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-8537-25-0
تعداد صفحه :556
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2013
سری چاپ :5
زودترین زمان ارسال :---

پرفروش های نیویورک تایمز

معرفی کتاب فن گرل اثر رینبو راول | ایران کتاب

کتاب فن گرل، رمانی نوشته ی رینبو راول است که اولین بار در سال 2013 وارد بازار نشر شد. کت، طرفدار سایمون اسنو است. خب البته باید گفت کل دنیا طرفدار سایمون اسنو است اما طرفداری از این نویسنده، تمام زندگی کت به حساب می آید. او و خواهر دوقلویش، رِن، از زمان کودکی در دنیای پرتخیل کتاب های سایمون اسنو زندگی می کرده اند و همین کتاب ها بودند که به این دو دختر کمک کردند تا با غم رفتن مادرشان بهتر بتوانند کنار بیایند. رِن با گذشت زمان و با بزرگتر شدن، از این دنیای طرفداری فاصله می گیرد اما کت نمی تواند و البته نمی خواهد این جهان جذاب را فراموش کند. حالا که این دو خواهر به کالج می روند، رِن به کت گفته که نمی خواهد با او هم اتاق باشد. کت حالا خود را تنها در دنیایی کاملاً ناآشنا احساس می کند. آیا کت می تواند بدون کمک رِن از پس خود برآید؟ آیا او برای شروع زندگی مستقل خود آماده است؟ و اگر زندگی مستقل به معنی رها کردن طرفداری از سایمون اسنو باشد، آیا کت اصلاً می خواهد این کار را انجام دهد؟

کتاب فن گرل

نکوداشت های کتاب فن گرل
A tale of family and first love.
داستانی درباره ی خانواده و اولین عشق.
Goodreads

With humor, heart and more than a few surprises.
با شوخ طبعی، احساس و چندین و چند غافلگیری.
The New York Times Book Review

Absolutely captivating.
کاملا مسحورکننده.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب فن گرل (لذت متن)
به هیچکس اعتماد ندارم. و هرچی بیشتر یه آدم واسم مهم می شه، بیشتر مطمئن می شم که اون آدم یه روز ازم خسته می شه و می ره.

چطور می تونی اینترنت رو دوست نداشته باشی؟ مثل اینه که بگی: من چیزای راحت و ساده رو دوست ندارم؛ دوست ندارم به همه ی اکتشافات ثبت شده ی بشریت با یه اشاره ی انگشت دسترسی داشته باشم. روشنایی رو دوست ندارم. دانش رو هم همینطور.

هیچ قت نمی تونی پسری رو پیدا کنی که دقیقا شبیه خودت باشه؛ قبل از هر چیز دیگه ای چون اون پسر هیچ وقت از اتاقش توی خوابگاه بیرون نمی آد.