کتاب اعترافات یک قاتل

Confession of a Murderer
  • قیمت : 12,000 تومان

  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: ماهی ماهی
    نویسنده:
کد کتاب : 13543
مترجم :
شابک : 978-9649971025
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 144
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1936
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب اعترافات یک قاتل اثر یوزف روت

اعترافات یک قاتل با عنوان فرعی روایت شده در یک شب، یکی از کتابهای یوزف روت نویسنده و روزنامه نگار معروف اتریشی است که در سال ۱۹۳۶ چاپ شده است. نویسنده در این کتاب که آن را در ایام مهاجرت در پاریس نوشته است، مثل اکثر آثارش به سرگذشت انسان هایی می پردازد که در جستجوی هویت خویش اند و دانسته یا ندانسته عدالتی را می جویند که وجود ندارد.
داستان این کتاب که در یکی از شبهای دهه سی میلادی در کافه ای روسی واقع در پاریس می گذرد، از زبان دو راوی که به طور ناگهانی یکدیگر را ملاقات می کنند، روایت می شود : راوی اول که در چند صفحه اول و آخر حضور دارد و راوی اصلی که بخش اعظم کتاب داستان زندگی او است.
سرگذشت پرفراز و نشیب گالوبچیک از وقتی شروع می شود که می فهمد فرزند نامشروع یک شاهزاده روس است. ملاقات نافرجام با پدر واقعی اش باعث می شود که به عضویت پلیس مخفی روسیه تزاری در بیاید، شغل و حرفه ای که او را تبدیل به آدمی جنایتکار و قاتل می کند.

کتاب اعترافات یک قاتل

یوزف روت
یوزف روت، زاده ی 2 سپتامبر 1894 و درگذشته ی 27 می 1939، روزنامه نگار و رمان نویسی اتریشی بود. روت در سال 1913 به شهر لمبرگ رفت تا در دانشگاه حضور یابد اما یک سال بعد، برای تحصیل در رشته ی فلسفه و ادبیات آلمانی به دانشگاه وین رفت. او در سال 1916 برای دو سال به ارتش پیوست و پس از آن، به وین بازگشت و به روزنامه نگاری روی آورد. اولین رمان روت در سال 1923 به انتشار رسید.