کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی

Outer order, inner calm

مشخصات کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی
مترجم : سهند نصر
شابک : 978-6226573269
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 160
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 بهمن

معرفی کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی اثر گریچن رابین

برای بیش تر ما، نظم بیرونی در آرامش درونی سهیم است و راهکاری جادویی و همگانی برای ایجاد نظم وجود ندارد. در زندگی شاد، میزی شلوغ یا کمد شلوغ لباس مشکلی پیش پا افتاده است؛ اما گرچن روبین به این نتیجه رسیده که کنترل کردن وسایل مان باعث می شود احساس کنیم زندگی مان در اختیار خودمان است.

از خودتان بپرسید: آیا به آن احتیاج دارم؟ آیا آن را دوست دارم؟ آیا از آن استفاده می کنم؟

با ۱۵۰ ایده ی عینی برای رفع به هم ریختگی و نکاتی که گاهی غافلگیرکننده اند، گرچن روبین دشواری های کلیدی ایجاد نظم بیرونی را از میان برمی دارد. در خانه، در محل کار و زندگی، وقتی دارایی هایمان را تحت کنترل داشته باشیم، می توانیم محیط آرام تر و شادتری ایجاد کنیم. گرچن روبین با حس شوخ طبعی و تصور روشنی از آن چه برای بیش تر مردم شدنی است، ده مرحله ی قابل اجرا را مطرح می کند تا به کمک آن ها بتوانیم به زندگی دلخواه مان برسیم.

کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی

گریچن رابین
گریچن کرفت رابین، زاده ی 14 دسامبر 1965، نویسنده، وبلاگ نویس و سخنران آمریکایی است. او در کانزاس سیتی در ایالت میزوری بزرگ شد. گریچن که دانش آموخته ی رشته ی حقوق از دانشگاه ییل آمریکا است، مدتی سردبیر مجله ی حقوقی ییل بود و برنده ی جایزه ی «ادگار ام. کولن» (مربوط به دانشکده ی حقوق ییل) شد. او همچنین استاد دانشکده ی حقوق و دانشکده ی مدیریت همین دانشگاه بوده است. موضوع آثار او، کسب عادت های مثبت در زندگی، خوشبختی و فطرت انسان است. رابین با همسرش جیمز در شمال منهتن در نیویورک زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی
روبین با کمک هوش شگرفی که دارد و میل به امتحان کردن همه چیز، یک سال از عمرش را به یافتن همه نوع نظریه ی خوشبختی و امتحان کردن آن ها روی خودش سپری کرده است.
Time Time

روبین با کمک هوش شگرفی که دارد و میل به امتحان کردن همه چیز، یک سال از عمرش را به یافتن همه نوع نظریه ی خوشبختی و امتحان کردن آن ها روی خودش سپری کرده است.
Susan Cain

گرچن روبین تحقیقات و مشاهدات عمیق از زندگی خودش را با هم ترکیب کرده است تا توضیح بدهد چگونه عادت ها پیدا می شوند و مهم تر از آن چگونه می توان تغییرشان داد. کتاب های او برای هرکسی که می خواهد دیگر رفتار اشتباهی نداشته باشد، ضروری است.
Charles Duhigg

قسمت هایی از کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی (لذت متن)