کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف تان را گوش کنند؟

Exactly What to Say: The Magic Words for Influence and Impact
ثروتمندان خود ساخته
کد کتاب : 13917
مترجم :
شابک : 978-6008913122
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 5 اردیبهشت

معرفی کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف تان را گوش کنند؟ اثر فیل جونز

در کتاب "دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند"، "فیل جونز" به خوانندگان کمک می کند تا با استفاده از کلمات جادویی بتوانند با دیگران ارتباط کلامی مناسبی ایجاد کنند که این ارتباط می تواند هم در حوزه ی روابط کاری باشد و هم در روابط فردی.
"فیل جونز" در کتاب "دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند"، نمونه های دقیقی از نحوه ی استفاده از این کلمات جادویی را ارائه می دهد. در این کتاب رشد و توسعه فردی و افزایش مهارت های ارتباطی یکی از اهداف اصلی نویسنده برای نوشتن بوده است. با توجه به حجم کم کتاب خواننده می تواند کتاب را به سرعت بخواند و در وی انگیزه ای برای ایجاد نمونه هایی از آنچه گفته شده ایجاد گردد ، که این امر به موفقیت در کسب و کار و روابطش کمک می کند . با خواندن کتاب "دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند" می توانید در محل کار خود تأثیر گذاری بیشتری داشته باشید و قدرت خود را در موقعیت های اجتماعی گسترش دهید .
غالبا تصمیم به این که مشتری بین شما و کسی شبیه به شما کدام را انتخاب کند ، بر اساس توانایی شما در تشخیص جملات و کلمات درست ، زمان بیان آن ها و چگونگی بیان جملات است . "فیل جونز" بیش از دو میلیون نفر را در سرتاسر پنج قاره و بیش از پنجاه کشور در هنر فراموش شده ی ارتباط کلامی آموزش داده است . در کتاب "دقیقا چه بگویید تا به حرفتان گوش کنند" ، او تاکتیک هایی را برای به دست آوردن آنچه نیاز دارید در کمال سادگی و قابل درک بودن ارائه می دهد.

کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف تان را گوش کنند؟

فیل جونز
فیل جونز نویسنده پرفروش و برنده چندین جایزه ، به عنوان یکی از مربیان برتر فروش در جهان شناخته می شود. وی بیش از دو میلیون نفر را در پنج قاره و 56 کشور جهان و برخی از بزرگترین برندهای جهانی را در هنر گمشده ارتباطات کلامی آموزش داده است. در سال 2013 ، او برنده جایزه، برترین فروشنده و بازاریاب انگلستان در بخش مربی فروش سال شد که جوانترین فردی بود که این افتخار نصیبش شد. او همچنین مجموعه ای از کتاب های پرفروش نوشت و تعدادی از دوره های آموزش آنلاین را ایجاد کرده است که ده ها هزار عضو در سراسر جهان...
نکوداشت های کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف تان را گوش کنند؟
Indeed, the right words spoken the right way, while perhaps not actually magic, can sure have the results of such.
در واقع، کلمات صحیح ،راه درست صحبت کردن است ، گرچه شاید در واقعیت جادویی نباشند ، اما مطمئنا می توانند نتایج جادویی داشته باشند.
Bob Burg, co-author of The Go-Giver

If you want to sell more and influence better, then this book is as closeas you'll get to a magic wand or silver bullet to success!
اگر می خواهید بیشتر بفروشید و بهتر تأثیر بگذارید ، این کتاب برای دست یابی به موفقیت همچون یک چوبدستی جادویی یا گلوله ی نقره ای کار می کند!
Rob Brown, founder Networking Coaching Academy and bestselling author of Build Your Reputation

قسمت هایی از کتاب دقیقا چه بگویید تا حرف تان را گوش کنند؟ (لذت متن)
اگر قرار باشد از اتاقی که هزاران نفر در آن هستند بپرسید، آیا فکر می کنند ذهنی باز برای ایده های جدید دارند، مطمئنا نهصد نفرشان دستشان را بلند می کنند. تقریبا همه در دنیا فکر می کنند این ویژگی را دارند و تقریبا خیلی راحت می شود متوجه شد چرا این طور فکر می کنند. وقتی مخالف آن را “خشک ذهن ” بودن در نظر می گیریم درک این انتخاب، تقریبا به صورت قطعی، افراد را به سمت ایده ی شما هدایت می کند. با اطلاع از این موضوع که افراد دوست دارند خودشان را با ذهنی باز در نظر بگیرند، خیلی راحت می توانید در گفت وگوهایتان برتری قابل ملاحظه ای به دست آورید. وقتی ایده کاملا جدیدی را مطرح می کنید و از عبارت “چقدر ذهنی باز دارید؟” استفاده می کنید و بعد از این جمله، سناریویی را مطرح می کنید که می خواهید بپذیرند، این سناریو طبیعتا باعث می شود نظر افراد را دقیقا به همان چیزی جلب کنید که می خواهید در آن از شما پشتیبانی کنند. این مقدمه باعث می شود احتمال پنجاه- پنجاه موافقت با شما را به احتمال نود به ده به نفع خودتان تغییر دهید.