کتاب کار عمیق

Deep Work
کد کتاب : 14063
مترجم : محمدجواد شیری بازنچه
شابک : 978-6008392873
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 190
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

کار عمیق
Deep Work
کد کتاب : 26151
مترجم :
شابک : 978-6226573597
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 198
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

کار عمیق
Deep Work
  • 5 % تخفیف
    قیمت : 45,000 | 42,750 تومان

  • موجود
  • انتشارات: نشر نوین نشر نوین
کد کتاب : 14064
شابک : 978-6226840118
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 13
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

معرفی کتاب کار عمیق اثر کال نیوپورت

کتاب "کار عمیق" اثر"کال نیوپورت" توانایی و مهارت تمرکز بر روی یک مسئله مشخص صحبت میکند. این مهارتی است که به شما امکان می دهد تا به سرعت بر اطلاعات پیچیده تسلط داشته باشید و در زمان کمتری نتایج بهتری کسب کنید. در واقع "کال نیوپورت" در اثر"کار عمیق" عنوان میدارد که هرگاه بدون حواس پرتی و با تمرکز بالا روی هر مسئله ای تمرکز شود ، این فرآیند باعث می شود شما در آنچه انجام می دهید بهتر عمل کنید و حس رضایت معمولی که ناشی از کار انجام مسئولیت فردی است را است در فرد فراهم می کند. به طور خلاصه ، کار عمیق مانند یک قدرت فوق العاده در اقتصاد قرن بیست و یکم با این حجم از رقابت بین بشر می باشد. "کال نیوپورت" در "کار عمیق" اعتقاد دارد ، بسیاری از مردم، اغلب تایم خود را به مسائلی مانند بررسی وبلاگ ها و فضای مجازی و دیدن سریال و یا شاید سرگرمی های بیهوده و افراطی دیگری می نمایند که این امر،با "کار عمیق" و در پی آن رسیدن به نتایج مطلوب منافات دارد. او طی داستان های گونان این تفکر"کار عمیق" را اینگونه مطرح می کند که پروراندن تئوری حرفه ای تمرکز کافی روی هر کاری ، فواید بزرگی را بهمراه خواهد داشت."کارل نیوپورت" سعی داشته است ترکیبی از انتقادات فرهنگی و در عین حال دادن راهکارهای عملی آن به لایه های مختلف "کار عمیق"بپردازد.

کتاب کار عمیق


ویژگی های کتاب کار عمیق

نامزد جایزه Goodreads در سال 2016

کال نیوپورت
کال نیوپورت که استاد علوم کامپیوتر دانشگاه جورج تاون است، در زمینه نظریه سیستم های توزیع شده تحقیق می کند. علاوه بر کارهای دانشگاهی، در زمینه تعامل و اندر کنش بین فرهنگ و تکنولوژی می نویسد.کال نیوپورت تاکنون 6 کتاب نوشته که آخرین آنها، کتاب پرفروش «مینیمالیسم دیجیتالی؛ انتخاب یک زندگی متمرکز در یک جهان پر سروصدا» است. معروف ترین کتاب او یعنی کتاب «کار عمیق» از سال 2017 تاکنون، همواره مورد توجه و استقبال خوانندگان و منتقدین بوده است.کارهای او که به بیش از 25 زبان دنیا ت...
قسمت هایی از کتاب کار عمیق (لذت متن)
کار عمیق در فضای اقتصاد امروز باید به عنوان یک اولویت در نظر گرفته شود اما اینطور نیست… کار عمیق سخت و کار سطحی، آسان است؛ با نبود اهداف مشخص در شغل، کثرت مشغولیت به کارهای سطحی که به چشم بیاید زیاد می شود؛ و فرهنگی که می گوید اگر کاری مرتبط با اینترنت باشد پس حتما خوب است و توجهی به تاثیرات [منفی] آن بر توانایی تولید چیزهای باارزش نداریم. تمام این ها به خاطر سخت بودن اندازه گیری تاثیرات مستقیم ارزش کار عمیق یا تبعات نادیده گرفتن آن است. اگر شما معتقد به ارزش های کار عمیق هستید، این مقوله عموما خبرهای بدی برای کسب و کارها به ارمغان می آورد چون باعث می شود از افزایش قابل توجه تولید ارزششان محروم بمانند. اما برای شما به عنوان یک شخص اخبار خوبی در راه است. با فرض ادامه یافتن این گرایش های منفی که در موردشان صحبت کردیم کار عمیق دائما کمیاب تر و در نتیجه ارزشمندتر می شود. اگر برایتان محرز شود که اساسا هیچ نقص و کمبودی در عمیق شدن وجود ندارد و همچنین اساسا وجود رفتارهای تمرکز زدایی که جایگزین کار عمیق شده هیچ لزومی ندارد می توانید ثابت قدم و مصمم در مسیر هدف این کتاب گام بردارید. هدف این کتاب ایجاد مهارت عمیق شدن به طور نظام مند در شخصیت شماست که اگر چنین شود می توانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.