کتاب هوش عاطفی در محیط کار

The Emotionally Intelligent Office
بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی
کد کتاب : 14700
مترجم :
شابک : 978-6008957812
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 238
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب هوش عاطفی در محیط کار اثر آلن دوباتن

استرس و بیماری روانی در حال حاضر برای ایالات متحده 300 میلیارد دلار در سال هزینه دارد. مشاغل مدرن همچنان بر آموزش فنی تأکید زیادی دارند ، اما بسیاری از آنچه موفقیت یا عدم موفقیت سازمان ها را تعیین می کند هیچ ارتباطی با نوع مهارت های سخت آموزش داده شده در مدرسه کسب و کار ندارد. در عوض ، به میزان هوش هیجانی که در محیط کار جریان دارد ارتباط دارد. این کتابی است که ما را با بیست مهارت عاطفی اصلی آشنا می کند که می تواند به شکوفایی مشاغل کمک کند. آنها از دادن بازخورد صادقانه ، تا پذیرش عدم موفقیت ، پرداختن به حسادت ها و ناامنی های موجود در تیم ها متغیر هستند. ما در این مورد که چگونه دوران کودکی ما بر رفتارمان تاثیر گذار است، و درباره بهترین راه حل هایی که در رابطه با همکاران داریم و بهترین راههایی که ممکن است صحبت کنیم تا دیگران به آنها گوش دهند،می آموزیم. این کتاب با کار عملی که بخش یادگیری و توسعه دانشکده زندگی انجام می دهد ، با تلاش برای تغییر فرهنگ در سازمان های مختلف در سراسر جهان از طریق تیم های آموزش هنر هوش هیجانی انجام می شود.

کتاب هوش عاطفی در محیط کار

آلن دوباتن
آلن دوباتن، زاده ی 20 دسامبر 1969، نویسنده ی سوییسی/انگلیسی است.دوباتن در زوریخ به دنیا آمد. پدرش که در مصر به دنیا آمده بود، به سوییس مهاجرت کرد و از موسسان یک شرکت سرمایه گذاری شد و بعد از آن، ثروت هنگفتی به دست آورد. او یک خواهر دارد و دوازده سال اول زندگی اش را در سوییس گذرانده است.دوباتن برای تحصیل، به مدرسه ای شبانه روزی در آکسفورد فرستاده شد و زبان انگلیسی را آموخت. او در رشته های تاریخ و فلسفه تحصیل کرد و مقطع دکتری را در رشته ی فلسفه ی فرانسه در دانشگاه هاروارد آغاز کرد اما به خاطر ن...
نکوداشت های کتاب هوش عاطفی در محیط کار
“A welcome alternative to business self-help books following the #CrushingIt narrative” - Courier Magazine
"یک جایگزین مناسب برای کتاب های خودیاری کسب و کار به دنبال روایت #CrushingIt" - مجله پیک

قسمت هایی از کتاب هوش عاطفی در محیط کار (لذت متن)
طی بیش از بیست سال فعالیت حرفه ای در زمینه مشاوره شغلی در موسسات و شرکت های مختلف، به این نتیجه رسیده ام که بهره گیری از هوش عاطفی در کارکنان سازمان، تعیین کننده رشد و موفقیت در سطوح فردی و سازمانی می باشد. همچنین متوجه شده ام هنگامی که افراد از هوش عاطفی خود در محیط کار استفاده می کنند، سازمانی هوشمند از نظر عاطفی به وجود می آورند که در آن هر یک از کارکنان در قبال خود و دیگران احساس مسئولیت می کنند، روابط سازنده و موثر را شکل می دهند و با کاربرد مهارت های هوش عاطفی، سازمانی مولد و کارآمد را به وجود می آورند.