کتاب در باب اعتماد به نفس

On Confidence

مشخصات کتاب در باب اعتماد به نفس
مترجم :
شابک : 978-6008957409
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 83
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 21 آذر

معرفی کتاب در باب اعتماد به نفس اثر آلن دوباتن

کتاب در باب اعتماد به نفس نوشته ی آلن دوباتن، شما را با کلیدی ترین موانع خودباوری آشنا می کند و سخنان بزرگانی چون نیچه و مونتنی در باب مقاومت انعطاف پذیرانه و دلیری را بیان می کند که در بالا بردن اعتماد به نفس تان نقش مهمی دارند.

اغلب شما در همان سطح اعتماد به نفسی که دارید درجا می زنید، چون داشتن اعتماد به نفس را نوعی خوش شانسی می پندارید. اما در واقع حقیقت کاملا برعکس است، اعتماد به نفس در واقع مهارتی است مبتنی بر ایده هایی در باب جایگاه تان در جهان، که می توان رازهای آن را آموخت.

این جمله به نظر پیش پا افتاده است که بسیاری از دستاوردها نتیجه ی نبوغ یا مهارت بالاتر نبوده اند، بلکه فقط حاصل نوعی سرزندگی روحی بوده که اعتماد به نفس نامیده می شود.

کتاب در باب اعتماد به نفس

آلن دوباتن
آلن دوباتن، زاده ی 20 دسامبر 1969، نویسنده ی سوییسی/انگلیسی است.دوباتن در زوریخ به دنیا آمد. پدرش که در مصر به دنیا آمده بود، به سوییس مهاجرت کرد و از موسسان یک شرکت سرمایه گذاری شد و بعد از آن، ثروت هنگفتی به دست آورد. او یک خواهر دارد و دوازده سال اول زندگی اش را در سوییس گذرانده است.دوباتن برای تحصیل، به مدرسه ای شبانه روزی در آکسفورد فرستاده شد و زبان انگلیسی را آموخت. او در رشته های تاریخ و فلسفه تحصیل کرد و مقطع دکتری را در رشته ی فلسفه ی فرانسه در دانشگاه هاروارد آغاز کرد اما به خاطر ن...
قسمت هایی از کتاب در باب اعتماد به نفس (لذت متن)
اعتماد به نفس نوعی مهارت است و نه موهبتی الهی.

بلوغ یعنی از اسطوره هایی که دیگر اشخاص را احاطه کرده گذر کنیم و وجه بشری دیگران را به تمامی درک و تصدیق کنیم.

عمده ی چیزهایی که اکنون وجود دارند، نتیجه ی آشفتگی و تصادف اند.

می توانیم علی رغم ترس هایمان، از فقدان امید جان سالم به در ببریم.