کتاب عشق های زودگذر ماندگار

Brief Loves That Live Forever

مشخصات کتاب عشق های زودگذر ماندگار
مترجم :
شابک : 978-6002298386
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 130
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

نامزد دریافت جایزه ایمپک دوبلین سال 2015

معرفی کتاب عشق های زودگذر ماندگار اثر آندره مکین

آندری مکین در سیبری به دنیا آمد و به دلیل علاقه ی فراوانی که به ادبیات و زبان فرانسه داشت به این کشور مهاجرت کرد.
کتاب پیش رو شامل هشت داستان و روایت زندگی شخصیت هایی است که با رنج و اندوه و ماجراهایی خاص رو به رو میشوند. روایت هایی با تناقض ها و دوگانگی های زیاد، دوگانگی هایی که خود نویسنده نیز به خاطر شرایط خاص زندگیش(ازطرفی روسی و ازطرفی فرانسوی) به آن گرفتار بوده!

کتاب عشق های زودگذر ماندگار

آندره مکین
آندره مکین در سال ۱۹۵۷ در کرانسویارسک سیبری زاده شد. اولین قصه های دوران کودکیش را از جد مادری اش به زبان فرانسه شنید و همین امر بی گمان باعث دلبستگی و شیفتگی فراوان او به زندگی در فرانسه شد. در بدو ورود به فرانسه در سال ۱۹۸۷، کتاب های «دختر یک قهرمان اتحاد جماهیر شوروی» و «اعترافات یک پرچمدار شکست خورده» را برای موسسات انتشاراتی فرانسوی فرستاد و هر بار بدون اینکه خوانده شوند، به او برگردانده شدند. مکین در ابتدا تصمیم گرفت آثارش را با نام های مستعار مختلف و به عنوان ادبیات ترجمه شده روسی به ف...
قسمت هایی از کتاب عشق های زودگذر ماندگار (لذت متن)
او اولین زنی نبود که با قدرت صبورانه ی عشقش مرا فریفته ی زیبایی خود کرد. با این حال، او بود که برای نخستین بار نشانم داد، زنی که عشق در خانه ی دلش جا دارد دیگر به دنیای ما تعلق ندارد، بلکه از این جهان دنیای دیگری می آفریند که در آن زندگی می کند، حکم می راند و زندگی پرتنش زمانه را پوچ و بیهوده می انگارد. بله، زندگی فرا سیاره ای. و جالب اینکه ملاقات ما در صحنه ای صورت گرفت که قرار بود نشان گر زندگی فارغ از عشق باشد!