کتاب پایان همه چیز

The End of All Things
(جنگ پیرمرد 7)
کد کتاب : 16298
مترجم :
شابک : 978-6001825866
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 439
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 آبان

نامزد جایزه بهترین کتاب علمی تخیلی گودریدز سال 2015

معرفی کتاب پایان همه چیز اثر جان اسکالزی

بشر در سیارات دیگر زندگی می کند، اما با جهانی رودررو شده مملو از نژادهای بیگانه که می خواهند او را نابود کنند. سرانجام اتحادیه ی مستعمرات شکل گرفت تا از ما در برابر این جهان خصومت جو محافظت کند. اتحادیه ی مستعمرات از زمین و جمعیت مازادش استفاده می کرد تا سرباز و مهاجر به دست بیاورد. وضعیت خوبی بود... اما فقط برای اتحادیه ی مستعمرات. سپس زمین گفت: دیگر بس است.
حالا اتحادیه ی مستعمرات در وضعیت خطرناکی به سر می برد. اتحادیه نهایتا چند دهه فرصت دارد تا سربازان نیروی دفاعی مستعمرات تمام شوند و مستعمرات انسانی در برابر حملات نژادهای بیگانه بی دفاع بمانند. مشکل دیگری هم در کار است: گروهی مرموز که خود را در تاریکی های فضا پنهان کرده بشر و نژادهای بیگانه را به جان هم می اندازد و هدفش هم از این کار هیچ معلوم نیست.
ناوبان هری ویلسون و دیپلمات های اتحادیه ی مستعمرات در چنین وضعیتی باید با تمام قوا بکوشند تا بفهمند چه کسی مسئول حمله به اتحادیه ی مستعمرات و نژادهای بیگانه است و همزمان با زمین به توافق صلح برسند که خشمگین و شکاک است... چیزی نمانده تا نابودی و انقراض بشر، تا پایان همه چیز.

کتاب پایان همه چیز

جان اسکالزی
جان اسکالزی، زاده ی 10 می 1969، نویسنده ی آمریکایی داستان های علمی تخیلی و رئیس سابق «انجمن نویسندگان داستان های علمی تخیلی و فانتزی آمریکا» است.اسکالزی از همان دوران کودکی، شیفته ی داستان های علمی تخیلی و معمایی بود و همین موضوع او را به سمت نوشتن این داستان ها سوق داد. او در سال 1991 در رشته ی فلسفه از دانشگاه شیکاگو فارغ التحصیل شد. اسکالزی نویسندگی حرفه ای را در سال 1990 و در زمانی آغاز کرد که هنوز در کالج مشغول تحصیل بود و به صورت پاره وقت برای روزنامه ی the Chicago Sun-Times کار می کرد.