کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست

Every Street is Paved with Gold: Success Secrets of a Korean Entrepreneur

مشخصات کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست
مترجم :
شابک : 978-600-5026-35-1
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 280
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1992
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 25
زودترین زمان ارسال : 21 آذر

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

از کتاب های پرفروش در کره جنوبی

معرفی کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست اثر کیم وو چونگ

کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست، اثری نوشته ی کیم وو چونگ است که اولین بار در سال 1992 منتشر شد. کیم وو چونگ موفق شد از یک پسر روزنامه فروش فقیر، به موسس کسب و کاری تبدیل شود که اکنون فروشی بیشتر از کمپانی های بزرگی همچون «زیراکس» و «سونی» دارد: فروش سالانه ی 22 میلیارد دلاری در سطح جهان. او در این کتاب، اسرار مدیریت، استراتژی های آزموده شده، توصیه های کاربردی، مثال های ساده و تکنیک های منحصر به فرد خود را به مخاطبین عرضه می کند. کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست، با فروش بیش از یک و نیم میلیون نسخه ای در کره جنوبی، یکی از پرفروش ترین آثار تاریخ این کشور است و با ترکیب خودزندگی نامه ی مردی بسیار موفق با شیوه های برتر مدیریت و تفکر مثبت، منبع الهامی بسیار ارزشمند برای مخاطبین سراسر جهان است.

کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست

کیم وو چونگ
کیم وو چونگ، زاده ی 19 دسامبر 1936، رئیس سابق هیئت مدیره و موسس شرکت دوو است. کیم در شهر تااگو در کره جنوبی به دنیا آمد و در دوران کودکی به فروش روزنامه مشغول شد. او در سال 1960 مدرک خود در رشته ی اقتصاد را از دانشگاه یانس کره جنوبی دریافت کرد و پس از یک سال خدمت در شورای توسعه ی اقتصادی کره جنوبی، کار تجاری خود را در شرکت صنایع هان سانگ آغاز نمود تا مقام مدیریت این شرکت ارتقا پیدا کرد. کیم در سال 1967 کار خود را رها کرد و شرکت صنایع دوو را با 5 نفر به عنوان شریک تأسیس کرد.
نکوداشت های کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست
It will appeal to readers who like simple works for achieving success.
این اثر برای مخاطبینی جذاب خواهد بود که به آثار ساده برای رسیدن به موفقیت علاقه مندند.
Library Journal Library Journal

An optimistic life guide.
یک راهنمای زندگی مثبت نگر.
Publishers Weekly Publishers Weekly

A collection of proven tips and unique techniques.
مجموعه ای از نکات اثبات شده و روش های منحصر به فرد.
Amazon Amazon

قسمت هایی از کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست (لذت متن)
احتمال دارد که در مسابقه ای به وسیله ی حیله و تقلب برنده شوید، ولی در نبرد زندگی عاقبت مغلوب کسی خواهید شد که طبق قاعده و درست زندگی کرده است.

در طی سالیان گذشته محصولات بی شماری را به بازارهای جهانی فروخته ام، اما یک مشکل همیشه من را آزار داده است: محصولات کره ای همیشه معروف به طراحی خوب، کیفیت و قیمت مناسب بوده اند. اما کم دقتی در مراحل پایانی تولید محصولات در کره همیشه بهانه ای برای خریداران بوده تا بتوانند از قیمت محصولات کم کنند و چنین موضوعی نه تنها به معنی ضرر در فروش می باشد بلکه مایه ی آبروریزی برای من به عنوان یک کره ای است.

چرا یاد نویسندگانی چون «داستایوفسکی»، «کامو» و «کافکا» همچنان زنده است؟ به دلیل این که آن ها توانستند به بالاترین سطح دانش ادبیات برسند و در آن تخصص داشته باشند، مرتبه ای که دیگران به آن نرسیدند. پس مهم نیست که رشته ی شما چه باشد، سعی کنید در رشته ی خود بهترین باشید و اگر می خواهید بدانید از کجا باید شروع کنید، می توانم به شما بگویم خودتان را غرق کارتان کنید، عقاید نو، درک و دانش به کسانی می رسد که فکرشان تنها معطوف به آن کار است.