کتاب جلاد لاغر

The Thin Executioner
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 40,000 | 36,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: قدیانی قدیانی
    نویسنده:
کد کتاب : 17798
مترجم :
شابک : 978-9645368287
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 584
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

معرفی کتاب جلاد لاغر اثر دارن شان

«جلاد لاغر» داستانی از دارن شان، نویسنده انگلیسی رمان های فانتزی و ژانر وحشت برای نوجوانان است.
کتاب «جلاد لاغر» اولین بار در می ۲۰۱۰ به چاپ رسید. این کتاب که به گفته ی شان از داستان «هاکلبری فین» الهام گرفته شده بر خلاف فضای حماسی و اندکی ترسناکش، داستانی لطیف و انسان دوستانه با پیام عدالت خواهی دارد.
جبیل رام پسر لاغر رشن رام، جلاد شهر وادی است، او مادر ندارد و پدرش هم خیلی برایش وقت نمی گذارد. شهر وادی، شهری عجیب است که در آن، مردم را به هر جرم کوچک و بزرگی گردن می زنند و ساکنان شهر، جلاد را بالاترین مقام پس از پادشاه می دانند، برای همین جبیل دوست دارد پس از پدرش، جلاد شهر شود. پدر به خاطر لاغری و کوچکی او بهایی به درخواستش نمی دهد و در وصیتش برادران جبیل را لایق شغل خود معرفی می کند. جبیل که عاشق دختر حاکم است از پادشاه درخواست می کند تا از پدرش بخواهد او را به توبیقات بفرستد، جایی که معمولا جنگجویان را می فرستند تا دلیری آنها را آزمایش کنند. در حالی که جنگجویان برنده، شانس این را دارند که از خدای سیبادان که ساکن توبیقات است چیزی بخواهند. حاکم قبول می کند و به جبیل می گوید باید با خودش برده ای تل سانی نام را ببرد و او را برای سیبادان قربانی کند.
سفر جبیل که پر از حوادث و وقایع شگفت انگیز و غیرمنتظره است آغاز می شود و او در این سفر به بینش و قدرتی می رسد که باعث تغییر مسیر زندگی اش می شود.

کتاب جلاد لاغر

دارن شان
دارن اشاگنسی معروف به دارن شان (Darren Shan) (متولد ۲ ژوئیه ۱۹۷۲) نویسنده اهل ایرلند است.وی در سه سالگی مدرسه را آغاز کرد، او بسیار ناآرام بود به همین دلیل هیچ مهد کودکی او را قبول نمی‌کرد. در ۶ سالگی با خانواده خود به ایرلند مهاجرت کرد. او پس از گذراندن دوره کالج، دو سال در یک شبکه تلویزیونی به کار پرداخت و پس از آن برای همیشه فقط نوشت. ظهور دارن شان با کتاب Ayuamarca آغاز شد که در سال ۱۹۹۹ به فروش رفت. او در ژانویه ۲۰۰۰ کتابی برای کودکان با نام سیرک عجایب نوشت. او این کتاب را بیشتر برا...