کتاب سوار بر گلوله

Riding the Bullet

مشخصات کتاب سوار بر گلوله
مترجم :
شابک : ‏‫‭978-6002535238‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 95
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب سوار بر گلوله اثر استیون کینگ

استیون کینگ نویسنده، بازیگر، تهیه کننده، خواننده و حتی موزیسین چندان به معرفی نیاز ندارد. نویسنده آمریکایی و خالق بیش از اثر ادبی در گونه های وحشت و خیال پردازی است.
فیلم های زیادی با اقتباس از داستان های کینگ ساخته شده اند و هر کسی که اهل کتاب و سینما باشد، حداقل یک بار داستانی از او را خوانده یا حداقل فیلمی را دیده که بر اساس داستان او ساخته شده است. «درخشش» ساخته استنلی کوبریک «رستگاری در شائوشنگ» ساخته فرانک دارابونت از محبوب ترین فیلم هایی هستند که با اقتباس از آثار کینگ ساخته شده اند.
مخاطب، در این داستان کوتاه و جذاب بارها غافلگیر و با تعلیق های جدی مواجه می شود. ارتباط با روایت نویسنده به راحتی و به سرعت برقرار می شود و تا کتاب را به پایان نبرده زمین نمی گذارد.
به آلن اطلاع داده می شود مادرش سکته مغزی کرده است. او تصمیم می گیرد دویست کیلومتر را طی کند تا به ملاقات مادرش در بیمارستان برود. در طول این مسیر طولانی، شبانه افرادی او را سوار می کنند تا اینکه با جورج استوب روبه رو می شود؛ فردی که دو گزینه پیش روی آلن می گذارد؛ یا مادرش بمیرد یا خودش …

کتاب سوار بر گلوله

استیون کینگ
استیون ادوین کینگ که به اختصار با نام استیون کینگ میان مردم شناخته می شود، نویسنده ی رمان و داستان های کوتاه است که در ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷ در ایالات پورتلند در آمریکا به دنیا آمد. استیون یکی از برترین نویسنده های قرن حاضر محسوب می شود. اغلب آثار کینگ در ژانر وحشت بوده و می توان گفت که او برترین نویسنده ی ژانر وحشت در حال حاضر به شمار می آید.کینگ در سال ۱۹۷۰ از دانشگاه شهر مین (مکان تولدش) فارغ التحصیل شد و از آن زمان به بعد شروع به نوشتن داستان نمود. ۴ سال بعد کینگ موفق به انتشار اولین رمان خود ب...