کتاب تصمیم گیری به همین سادگی

10-10-10: A Life-Transforming Idea
  • 8,000 تومان
  • ناموجود
  • انتشارات: گاج گاج
    نویسنده:
کد کتاب : 2437
مترجم : مبینا سلیمانی الاصل
شابک : 978-9641584940
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 144
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب تصمیم گیری به همین سادگی اثر سوزی ولش

وقتی در زندگی بر سر یک دو راهی گیر می کنید و باید تصمیم مهمی بگیرید چه کار می کنید؟ آیا از احساستان پیروی می کنید و به طور غریزی تصمیم می گیرید؟ آیا به حرف های مردم توجه می کنید؟ یا این که روش خاصی را برای ارزیابی شرایط و اتخاذ بهترین تصمیم ممکن به کار می گیرید؟ انسان در مسیر زندگی خود، با مسائل و مشکلات زیادی مواجه می شود و ناگریز از تصمیم گیری است. گاهی این مسائل آن قدر کوچک و پیش پاافتاده هستند که توجه زیادی به آنها نمی کنیم و در کمتر از یک دقیقه تصمیمات لازم را می گیریم، اما گاهی اوقات مسیر زندگی، ما را به دوراهی هایی می رساند که لازم است بایستیم، فکر کنیم و تصمیمی جدی بگیریم؛ تصمیمی که شاید سرنوشتمان را به کلی تغییر دهد.

کتاب تصمیم گیری به همین سادگی، شما را با تکنیک 10-10-10 آشنا می سازد. شما پس از خواندن این کتاب می توانید عواقب تصمیمات خود را در 10 دقیقه، 10 ماه و 10 سال بسنجید و به این ترتیب رشته ی زندگی تان را در دست بگیرید. «سوزی ولش»، نویسنده این کتاب با ارائه ی مثال هایی واقعی از زندگی افراد جامعه، استفاده از این تکنیک در زندگی واقعی را به سادگی بیان می کند.

کتاب تصمیم گیری به همین سادگی

سوزی ولش
سوسی ولش، که قبلا به نام سوزی میر لاوفر شناخته می شود، نویسنده آمریکایی، مفسر تلویزیون، روزنامه نگار کسب و کار و سخنران عمومی است. کتاب او در سال 2009، 10-10-10: ایده اصلاح زندگی، پرفروش نیویورک تایمز بود.