کتاب کتابفروش

Eight Perfect Murders
هشت قتل بی عیب و نقص
کد کتاب : 27614
مترجم :
شابک : 978-6001826313
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 اردیبهشت

هشت قتل حرفه ای
Eight Perfect Murders
کد کتاب : 38497
مترجم :
شابک : 978-6222351618
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 2 اردیبهشت

معرفی کتابفروش اثر پیتر سوانسن

کتاب "کتابفروش" اثری است به قلم "پیتر سوانسن" که از داستانی معمایی و جنایی برخوردار است. این داستان در عین حال که سرگرم کننده است، معماهایی درون خود دارد که در مخاطب نسبت به خشونت و جنایت تنفر بیشتری ایجاد می کند. همچنین درک بهتری از روانشناسی شخصیت های اثر به دست می دهد. به این ترتیب، جذابیت و گیرایی داستان نه برای کشف هویت پنهان قاتل، که برای دست یابی به انگیزه های اعمال انسانی و گاه عمل ها و عکس العمل های بشری است؛ چیزی که مخاطب را تا انتها تشویق به خواندن این داستان می کند.
داستان "کتابفروش" به قلم "پیتر سوانسن" از این قرار است که وقتی یک مأمور اف بی آی در یک روز برفی در فوریه در خانه ی مال را می کوبد و به دنبال اطلاعاتی در مورد مجموعه ای از قتل های حل نشده است ،هیچ کس تعجب نمی کند؛ زیرا او صاحب کتابفروشی شیاطین قدیمی در بوستون است و لیستی قدیمی از قتل هایی دارد که بسیار شبیه به قتل های مورد نظر پلیس است. اما نماینده اف بی آی تنها کسی نیست که به کتابفروشی که تقریبا هر شب در خانه در حال کتاب خواندن است،علاقه مند شده. قاتل آزاد است و تمام حرکات آن ها را نظاره می کند ، این موضوع برای مال یک تهدید به حساب می آید زیرا او کسی است که اطلاعات زیادی در مورد گذشته ی مال و به خصوص رازهایش می داند. رازهایی که او هرگز به کسی، حتی همسر مرحومش نگفت. پس از آن مال، برای محافظت از خود ، شروع به جستجو برای یافتن مظنونین احتمالی می کند و همه ی افرادی که با او در ارتباط هستند را قاتل می پندارد...

کتاب کتابفروش

پیتر سوانسن
پتر سوانسون نویسنده پنج رمان است ، از جمله The Kind Worth Killing ، برنده جایزه کتاب انجمن New England Society و فینالیست CWA Ian Fleming Steel Dagger و Her Every Fear ، کتاب NPR سال. کتابهای وی به 30 زبان ترجمه شده است ، و داستان ها ، شعرها و ویژگی های وی در داستان علمی تخیلی Asimov ، The Atlantic Monthly ، Measure ، The Guardian ، The Strand Magazine و Magazine Yankee ظاهر شده است.فارغ التحصیل کالج ترینیتی ، دانشگاه ماساچوست در امرسست و کالج امرسون است ، وی به همراه همسر و گربه خود در سامرو...
نکوداشت های کتابفروش
The pleasures of following, and trying to anticipate, a narrator who's constantly second- and third-guessing himself and everyone around him are authentic and intense… You wish the mounting complications, like a magician's showiest routine, could go on forever.
لذت دنبال کردن و تلاش برای پیش بینی یک راوی که دائما خودش و همه اطرافش را تحت حدس و گمان قرار می دهد، بسیار قابل اعتماد و قوی است ... شما آرزو می کنید که عوارض ناشی از آن ، مانند نمایش های معمول یک شعبده باز ، برای همیشه ادامه داشته باشد.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

Eight Perfect Murders creates expectations it then subverts, presents suspects only to eliminate them, and in general has its own way with the tropes of the mystery thriller—including that genre mainstay, the unreliable narrator.
هشت قتل کامل ، انتظاراتی را ایجاد می کند و سپس آن ها را برمی اندازد، مظنونان را فقط برای از بین بردن آنها ارائه می دهد ، و به طور کلی از شیوه ی مخصوص خود با استعاره های تریلر پر رمز و راز، از جمله نقطه ی اتکای ژانر و راوی غیرقابل اعتماد برخوردار است.
Wall Street Journal Wall Street Journal

Eight Perfect Murders is an ever-unfolding puzzle… Mal frequently confides in the reader, showing that he knows more than he is letting the FBI believe. But what exactly does Mal know, and what might he be guilty of? These questions will plague readers and follow them throughout the book.
هشت قتل بی عیب و نقص یک معمای همیشه در حال آشکار شدن است ... "مال" اغلب به خواننده اعتماد می کند ، نشان می دهد که او بیشتر از آنچه که اجازه می دهد FBI باور کند ،می داند. اما "مال" دقیقا چه چیزی را می داند و مقصر چه چیزی است؟ این سوالات خوانندگان را دچار مشکل می کند و آن ها را در طول کتاب دنبال می کند.
San Francisco Chronicle San Francisco Chronicle

قسمت هایی از کتابفروش (لذت متن)
برنامه من این است که وقتی توفان پایان گرفت و برف روب ها کارشان را انجام دادند جیب های کت زمستانی ام را با گوی های شیشه ای که از اتاق نشیمن برداشته آم پر کنم. شبانه از خانه به مرکز راکلند بروم و از آنجا به اسکله ای که ه موج شکنی در خلیج راکلند راه دارد. تا جایی که ادامه داشته باشد خواهم رفت و خواهم رفت. من علاقه ای به آب سرد ندارم، اما گمان نمی کنم مدتی طولانی سرما را احساس کنم. .... این خوب است که فکر کنم پشت سرم یک معما باقی خواهم گذاشت.