کتاب فعل بی وفایی

Acts of Infidelity
کد کتاب : 32937
مترجم :
شابک : 978-6226652674
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 304
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 تیر

معرفی کتاب فعل بی وفایی اثر لنا آندرشون

کتاب فعل بی وفایی نوشته ی لنا اندرشون نویسنده و روزنامه نگار سوئدی است. اندرشون را بیشتر با رمان تصرف عدوانی که مهمترین اثر او است می شناسند.
خواندن کتاب فعل بی وفایی مانند فرو رفتن در ذهن یک دوست درخشان و عصبانی است. این رمان تجربه ی "زن دیگر" و خیانت را با ذکاوت و بینشی فوق العاده کالبدشکافی می کند.
وقتی استر نیلسون با اولوف استن بازیگر آشنا می شود ، دیوانه وار عاشق او می شود. اولوف پنهان نمی کند که ازدواج کرده است ، اما با این وجود او و استر شروع به ملاقات منظم و مداوم یکدیگر کرده و شروع به معاشقه می کنند. اولوف اصرار دارد که قصد ندارد همسرش را ترک کند ، اما با این وضعیت جدید نیز مخالفتی ندارد ... این خیلی سرگرم کننده است. از طرف دیگر ، استر متقاعد شده که ممکن است همه چیز تغییر کند. اما در حالی که رابطه آنها در تابستانهای مکرر جدا از هم و زمستانهای پر از جلسات گرم در بارها ادامه می یابد ، او مجبور به درک حقیقت می شود: استر نیلسون تبدیل به یک معشوقه شده است.
درگیری ها و مشاجرات استر و اولوف از مواردی است که کابوس های رابطه است. فعل بی وفایی داستانی برنده و اغلب بی رحمانه است که با شوخ طبعی سرسختانه ای نوشته شده است. فعل بی وفایی کتابی هوشمندانه ، دردناک ، دیوانه کننده و اما بیشتر از هر چیز کاملا درست است.
کتاب فعل بی وفایی را نیلوفر خوش زبان ترجمه کرده است و نشر نون آن را منتشر کرده است.

کتاب فعل بی وفایی

لنا آندرشون
لنا اندرسون، زاده ی 18 آپریل سال 1970 در استکهلم، نویسنده و روزنامه نگار سوئدی است. او موفق به کسب جایزه ی آگوست در سال 2013 برای رمان تصرف عدوانی شده است. در همان سال، همین کتاب، جایزه ی ادبی روزنامه ی سوئدی (Svenska Dagbladet) را برای اندرسون به ارمغان آورد.
نکوداشت های کتاب فعل بی وفایی
[A] truly stunning read…Endless wisdom and elegance.
کتابی واقعا خیره کننده. خرد و ظرافتی بی پایان.
Daily Mail

It gripped me from first page to last. Fantastic!
این کتاب از اول تا آخر مرا درگیر کرد. فوق العاده!
Alice Sebold

Engrossing…a cogent, astute novel.
جذاب ... رمانی زیرکانه و متقاعدکننده.
Publishers Weekly Publishers Weekly

قسمت هایی از کتاب فعل بی وفایی (لذت متن)
اواخر آوریل، حوالی ساعت ناهار، گل فروشی در کارلستادا سفارش عجیبی گرفت. شخصی تماس گرفت و یک شاخه گل ژربرا سفارش داد و درخواست کرد اسم دیگری غیر از اسم خودش روی کارت همراه گل نوشته شود. گل باید سر ساعت شش عصر به سالن تئاتر اسکالا' در واسترا تارگاتان تحویل داده می شد. سفارش دهنده دستورالعمل هایش را کامل و با جزئیات توضیح داد و غیر مستقیم اعلام کرد اگر این کار به نحو احسن انجام نشود، ممکن است دردسر به بار بیاید. به نظر می آمد موضوع برای شخص پشت تلفن اهمیت خیلی زیادی دارد.

گل فروش کارد و چنگالش را روی میز گذاشت و گفت: «زنه خیلی مضطرب بود. میدانی، چند بار زنگ زد و پرسید کارت مناسب داریم یا نه، و یادآوری کرد روی کارت اسم حقیقی اش را ننویسیم و به جاش بنویسیم ایلسه". سه بار املای درستش را گفت، بعد ساعت پنج و نیم تماس گرفت تا مطمئن شود من راه افتاده ام. خجالتی بود و در عین حال قاطع، خیلی قاطع. مرتب می گفت شرمنده است که ما را تو زحمت انداخته. آدم تحت تأثیر قرار می گرفت. اما خب، عجیب بود.»