کتاب گندزدایی از مغز

Unfuck Your Brain
کد کتاب : 37369
مترجم : علی دیمنه
شابک : 978-6002537249
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 25
زودترین زمان ارسال : 18 مهر

سم زدایی از مغز
Unfuck Your Brain
غلبه بر اضطراب، افسردگی، خشم و توهم به کمک علم
کد کتاب : 84956
مترجم :
شابک : 978-6227173376
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 مهر

پاکسازی مغز
Unfuck Your Brain
کد کتاب : 64389
مترجم :
شابک : 978-6227859102
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 148
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 18 مهر

رام کردن ذهن سرکش
Unfuck Your Brain
روش های علمی مهار تنش و اضطراب
کد کتاب : 35589
مترجم :
شابک : 978-6226983808
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 191
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب رام کردن ذهن سرکش اثر فیث جی هارپر

مغز هر فرد تمام تلاشش را برای کمک به او می کند، اما همین مغز هرازچندگاهی می تواند یک احمق واقعی باشد؛ اعتیاد به چیزهای تکراری یا شوک شدن کامل در بدترین لحظه های ممکن.
مغزهمه ی ما می داند که انجام این کارها خوب نیست، اما بعضی اوقات نمی تواند جلوی وقوع آنها را بگیرد و برای آنها چاره ای پیش پایمان بگذارد. مخصوصا اگر مسئله یک وسواس باشد که نتواند بر آن غلبه کند. این درست همان جایی است که کتاب «رام کردن ذهن سرکش» زندگی رفتار فکری شما را تغییر می دهد.

دکتر فیث در کتاب «رام کردن ذهن سرکش» با شوخ طبعی، صبوری و علم توضیح می دهد که در جمجمه ی شما چه می گذرد و از طریق فرایند آموزش مجدد مغز، با شما صحبت می کند تا به نمونه های اضطراری زندگی روزمره پاسخ مناسب دهید و سلاحی که برای مقابله موثر با آسیب های قدیمی یا جدید نیاز دارید را به دست آورید (به ویژه اختلال استرس پس از سانحه).

اگر به دنبال استفاده از علم برای غلبه بر اضطراب، افسردگی و عصبانیت هستید، حتما این کتاب را بخوانید. سبک نوشتن دکتر هارپر قطعا توجه شما را جلب می کند. کتاب «رام کردن ذهن سرکش» از همه نوشته های خشک و کسل کننده ای که در طول روز می خوانید موثرتر و جذاب تر است و شما را برای تغییرات شگفت انگیزی در زندگی تان آماده می کند.

کتاب رام کردن ذهن سرکش

فیث جی هارپر
فيث جي. هارپر یک مشاور حرفه ای دارای مجوز در ایالت تگزاس است. او با دسته های فردی ، خانوادگی و گروهی در زمینه های بهداشت روان جامعه و برنامه های بستری در بیمارستان کار می کند. او همچنین یک متخصص مسائل جنسی و متخصص تغذیه است.
قسمت هایی از کتاب رام کردن ذهن سرکش (لذت متن)
این کتاب کلا درباره مزخرفاتی است که سر راهمان قرار می گیرد و نمی گذارد در زندگی احساس رضایت و آرامشی را که دلمان می خواهد داشته باشیم. از آن مزخرفاتی که اسمش را گذاشته ایم رویدادهای تروماتیک. این کتاب هم چنین برای افرادی مناسب است که واکنش های استرسی شدید، اضطراب، غم، خشم، افسردگی، رفتارهای اعتیادآور، و... دارند. هرگونه مهارتهای مقابله ای که از خودمان بروز می دهیم تا به راهمان ادامه دهیم، بدون آنکه مجبور شویم به زندگی مان خاتمه دهیم.

چرا مغز من تا این حد آشفته و شلوغ است؟ ما همیشه می خواهیم سلامت روان را از سلامت جسم تفکیک کنیم. انگار نه انگار این دو در یک حلقه بازخوردی مداوم لعنتی روی هم تأثیر می گذارند. چیزهایی که ما در مورد خود مغز می آموزیم معمولا در مقوله سلامت جسم قرار می گیرند. افکار، احساسات و رفتار نیز در چهارچوب سلامت روان هستند.

این را قبلا تجربه کرده اید، نه؟ برای مغز مهم نیست چه شواهد مخالفی می بیند، درست یا غلط، اصرار دارد همچنان روی موضع خود بماند. به همین دلیل است که انتخابات میتواند احمقانه باشد. یا به همین خاطر است که مردم ثروت زیادی در کازینوها از دست می دهند. مغز احساساتی برای ما تصمیمی می گیرد و مغز متفکر باید تلاش کند تا دلیلی برای آن پیدا کند.