کتاب اکت، پرسش ها و پاسخ ها

CT Questions and Answers
(راهنمای بالینی برای 150 نکته رایج بحث برانگیز در درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد)
کد کتاب : 41216
مترجم :
شابک : 978-6007152669
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 456
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 مرداد

معرفی کتاب اکت، پرسش ها و پاسخ ها اثر راس هریس

راس هریس این کتاب تخصصی را از میان هزاران پرسشی که درمان گران اکت، در طول سال ها، از او پرسیده اند تدوین کرده است. او متداول ترین پرسش ها را در این کتاب آورده و به صورت مبسوط پاسخ داده است. همچنین ملاک دیگر انتخاب پرسش ها را توجه به مسائل بنیادینی می داند که مغفول مانده و سرسری گرفته شده اند. در برخی موارد نیز پرسش ها را اصلاح و بسط داده است تا برای طیف وسیع تری از کاربران اکت و مراجعان مفید باشد.
هریس، به رغم اینکه کوشیده است پاسخ هایش کاربردی و قابل استفاده باشد، اعتراف می کند که نمی توان مدعی شد برای این پرسش ها، پاسخ های استاندارد و واحدی وجود دارد؛ زیرا نمی توان در پاسخ ها تمام حالت های ممکن در موقعیت ها را در نظر گرفت.
او به درمانگران اکت گوشزد می کند که برای اجرای درست اکت باید منعطف باشند و تمام پاسخ های این کتاب را با شرایط منحصربه فرد مراجع منحصربه فردشان تطبیق دهند.

کتاب اکت، پرسش ها و پاسخ ها

راس هریس
راس هریس پزشک، روان درمان و نویسنده پرفروش کتاب "تله شادمانی" است که هم اکنون به بیست و دو زبان ترجمه شده است. او یکی از چهره های پیشرو جهان در زمینه پذیرش و تعهد درمانی (ACT) است، و او به طور مرتب به استرالیا و دیگر نقاط جهان سفر می کند تا طیف گسترده ای از متخصصان را برای این روش آموزش دهد. از کتاب های دیگر وی می توان "تله اعتماد به نفس"، و " با عشق عمل کن" را نام برد.