کتاب اعتماد بنفس

Confidence: finding it and living it
کد کتاب : 4364
مترجم :
شابک : 9782000116370
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 108
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 12
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

اعتماد به نفس
Confidence
(دست یابی به آن و زندگی با آن)
کد کتاب : 73494
مترجم :
شابک : 978-9645885957
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 102
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 25
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

اعتماد به نفس
Confidence: finding it and living it
آن را بیابید و با آن زندگی کنید
کد کتاب : 4374
مترجم :
شابک : 9789646617926
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 16
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

معرفی کتاب اعتماد بنفس اثر باربارا دی آنجلیس

راز زندگی کردن به همراه داشتن اعتماد به نفس نیز مانند دیگر حقیقت های این جهان بسیار آشکار و در عین حال عمیق است. فقط در صورتی می توانید منبع عظیم و بی انتهای نیرو و اقتدار درونی را در وجودتان فعال کنید و به زندگی خود مفهوم و آرامش ببخشید که طبیعت واقعی اعتماد به نفس را بشناسید و خوب درک کنید.

باربارا دی آنجلیس در "اعتماد بنفس" به شما خواهد آموخت: اعتماد به نفس واقعا چیست ، چگونه جلوی از بین بردن موفقیت و شادی خود را بگیرید ، چگونگی اعتماد به نفس خود را رشد دهید، ارائه اسرار کشف نیروی درونی خود و ابزارهایی برای ایجاد اعتماد به نفس که همیشه می خواستید.

کتاب اعتماد بنفس

باربارا دی آنجلیس
دکتر باربارا دی آنجلیس یکی از تأثیر گذارترین معلمان قرن بیستم در زمینه رشد شخصی و معنوی است که در ۳۵ سال گذشته به ده ها میلیون نفر در سراسر جهان با پیام های الهام بخش خود در مورد نحوه ی خلق یک زندگی آزاد واقعی، داشتن روابطی سالم و سرشار از عشق و همچنین رشد شخصی کمک کرده است. وی به عنوان یکی از بهترین نویسندگان جهان که در حوزه سینما و سمینارهای انگیزشی هم فعالیت دارد توانسته است به شهرت بسیار بالایی برسد. او همچنین در زمینه ی تحول فردی یکی از بهترین ایده های خود باوری در سال ۱۹۸۰ را داراست. با...
نکوداشت های کتاب اعتماد بنفس
It shows you how to find a source of confidence deep within you that will give you the courage to do anything.
این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه می توانید منبع اعتماد به نفس را در اعماق خود پیدا کنید که به شما جرات دهد هر کاری را انجام دهید.

قسمت هایی از کتاب اعتماد بنفس (لذت متن)
هر آن چه بدان نیاز دارید تا بتوانید به رویاهای خود برسید و به آن ها جامه ی عمل بپوشانید هم اکنون از آن شماست

هنگامی که ذهن تان به شما می گوید: “فکر نکنم بتونم موفق شم” در واقع دارید به خودتان می گویید “به خودم اعتماد کافی ندارم که بتوانم مطالعه کنم یاد بگیرم، بیاموزم و هر آنچه برای تحقق رویاهایم لازم دارم انجام دهم” هرچه به خواست و اراده خودتان اعتماد بیشتری داشته باشید اعتماد به نفس زیادتری در خود احساس خواهید کرد. داشتن اعتماد به نفس و خودباوری نیز اساسا به این معناست: به خودتان اعتماد داشته باشید که می توانید ترس های خود را کنار بگذارید و تسلیم نشویید.

هرچه زیبایی های واقعی خود را بیشتر آشکار کنید و موهبت منحصر به فرد و بی همتای خود را ابراز دارید،هستی و موجودات نیز زندگی شما را قرین شور و شعف و شادمانی و سرور بیشتری خواهند کرد.