کتاب اتوبوس انرژی

The Energy Bus
ده قانون برای تزریق انرژی مثبت به زندگی،کار و تیم تان
کد کتاب : 4642
مترجم :
شابک : 9786008237679
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 2 بهمن

معرفی کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون

اگر به دنبال بهترین های خود،چه در کار و چه در بین اعضای تیمتان و چه در زندگی خانوادگی هستید،با «اتوبوس انرژی» همراه شوید و از سفر زندگی لذت ببرید.

کتاب اتوبوس انرژی اثری است از جان گوردون به ترجمه مریم اردکانی و چاپ انتشارات آموخته. این کتاب به شکلی داستان وار، ده قانون را برای تزریق انرژی مثبت به زندگی و کار در اختیار می گذارد و چگونگی کنار آمدن با چالش ها و مشکلاتی که به شکل روزمره پیش روی ما قرار می گیرند و بازگرداندن شور زندگی با کمک همین ده قانون روشن می سازد. با کمک اتوبوس انرژی شما توانایی مبدل شدن به بهترین خودتان را کسب می کنید و می توانید اطرافیانتان را نیز از انرژی خود بهره مند سازید.

جرج در حالی که به مشکلات خانوادگی و کاری بسیاری مبتلا است سوار بر اتوبوسی می شود که سرنوشت او را تغییر می دهد…

کتاب اتوبوس انرژی

جان گوردون
جان گوردون نویسنده و گوینده آمریکایی در موضوعات رهبری، فرهنگ، فروش و کار تیمی است. گوردون با سازمانهای ورزشی متعددی ، مؤسسات دانشگاهی و شرکتهای مختلف از جمله لس آنجلس داجرز، دزدان دریایی پیتسبورگ، سن دیگو پادس، میامی هیت، اوکلاهما سیتی تندر، بولداگ دانشگاه جورجیا، ببر دانشگاه Clemson، دانشکده ورزشی دانشگاه نبراسکا، و Jacksonville Jaguars ، Philadelphia Eagles ، San Francisco 49ers ، Atlanta Falcons ، سوپ Campell ، Wells Fargo ، Northwestern Mutual ، Publix ، Southwest Airlines Air ، Bayer ، آ...
قسمت هایی از کتاب اتوبوس انرژی (لذت متن)
واقعا جالب نیست که نشانه های زندگی همیشه در بهترین زمان جلوی چشم مان ظاهر می شوند تا ما را در سفرمان راهنمایی کنند؟ منظورم این است که اگر پذیرای این نشانه ها باشی و جست و جویشان کنی، همیشه راهنمایی ات می کنند و می گویند باید اتوبوست را در کدام مسیر قرار بدهی و به چه چیزهایی برای سفرت نیاز داری. از همه بهتر، اگر برای پیدا کردن مسیرت از نشانه های درست استفاده کنی و تصمیم بگیری به جلو حرکت کنی، خدا هم برای کمک به تو زمین و زمان را به هم می دوزد. آدم های درست سر راهت سبز می شوند. شرایط به نفعت تغییر پیدا می کند. موانع برچیده می شوند. ایده های خلاقانه ظاهر می شوند. روال کار دقیقا همین است. من خودم این قانون ها را نساخته ام. من فقط درک شان می کنم و آن ها را به دیگران یاد می دهم.