کتاب آن ها می پرسند، شما پاسخ دهید

They Ask You Answer
کد کتاب : 50755
مترجم : مرتضی چرخ زرین
شابک : 978-6006466712
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 284
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 29 شهریور

معرفی کتاب آن ها می پرسند، شما پاسخ دهید اثر مارکوس شریدن

آن ها می پرسند، شما پاسخ دهید بر اساس روایتی حقیقی از فراز و فرودهای یک کسب وکار غیرآنلاین نوشته شده است. مارکوس شریدان، نویسندۀ کتاب، در سال ۲۰۰۱ کسب وکاری را راه اندازی می کند. در سال ۲۰۰۸، با آغاز بحران اقتصادی،کسب وکار وی نیز دچار چالش می شود و شرکتش در آستانۀ ورشکستگی قرار می گیرد. مارکوس با بررسی اوضاع به این نتیجه می رسد که شیوه های قدیمی تبلیغات و بازاریابی غیرآنلاین دیگر کافی نیست. او به ارزش «اینترنت» برای کاربست شیوه های جدید بازاریابی و بازاریابی محتوایی پی می برد. آنچه در این کتاب می خوانید، تجارب فردی وی برای نجات شرکتش از ورشکستگی است. در آن ها می پرسند، شما پاسخ دهید با روش هایی از بازاریابی محتوایی آشنا می شوید که کاملا مبتنی بر شیوه های امتحان شده است.
شعار آن ها می پرسند، شما پاسخ دهید! نوعی فلسفۀ کسب وکار است که بر ارتباطات، فرهنگ سازمانی و شیوۀ فروش تأثیر می گذارد. این شیوه بر پرسش ها، تمایلات و نیازهای مصرف کنندگان تمرکز می کند تا با تولید محتوای موثر، آن ها را با شما و خدماتتان بیشتر آشنا کند. این همان بازاریابی درون گرا یا ربایشی است که مدل کسب وکارتان را متحول خواهد کرد. در واقع، شما راهبردهایی را به کار می گیرید که هنگام خرید به آن توجه دارید ولی در جایگاه فروشندۀ خدمات یا محصولات به آن ها توجه نمی کنید.

کتاب آن ها می پرسند، شما پاسخ دهید

مارکوس شریدن
مارکوس شریدن (MARCUS SHERIDAN) بنیانگذار و رئیس The Sales Lion است، یک شرکت مربیگری و مشاوره ای مترادف با برتری بازاریابی داخلی و محتوایی. The Sales Lion همچنین یک شریک Platinum HubSpot است. مارکوس سخنران برنده جایزه است و توسط نیویورک تایمز "مربی بازاریابی وب" نامگذاری شده است.