کتاب بیداری نیلوفرانه

Nylon Awakening
کتاب بیداری نیلوفرانه، به خواننده کمک می کند تا از ظواهر امور فراتر رود، و از تنگنای ذهن خویش برهد. بی تردید، کشف حقیقت خویشتن، موجب شادمانی و احساس رهایی می شود. گشودگی به روی هستی بی کران، هدف نهایی زندگی ست؛ همان طور که شکوفایی، هدف نهایی گل نیلوفر است.
کد کتاب : 5342
شابک : 978-6001181184
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 624
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب بیداری نیلوفرانه اثر مسیحا برزگر

به سان نیلوفر، با شکیبایی ژرف، در خاک زندگی ریشه بگستران، و با شوق بیکران، همه گلبرگ هایت را در آسمان معنا باز کن. آنگاه، نرم و آرام، بر گونه گرم و روشن مهر بوسه بزن و بدین سان دل خویش را بیدار کن. این است رمز و راز رستن و رستن: بیداری نیلوفرانه. کتاب بیداری نیلوفرانه، به خواننده کمک می کند تا از ظواهر امور فراتر رود، و از تنگنای ذهن خویش برهد. بی تردید، کشف حقیقت خویشتن، موجب شادمانی و احساس رهایی می شود. گشودگی به روی هستی بی کران، هدف نهایی زندگی ست؛ همان طور که شکوفایی، هدف نهایی گل نیلوفر است. مسیحا برزگر، در این کتاب، نشان می دهد که فراتر رفتن از تنگنای ذهن و ظواهر امور، چگونه می تواند موجب امید، بصیرت، و سعادت شود؛ همان طور که گل نیلوفر، با باز کردن گلبرگ های خود، گرمی، روشنی، و شکوفایی را تجربه می کند.

کتاب بیداری نیلوفرانه

مسیحا برزگر
مسیحا برزگر زاده‌ی تهران است؛ خیابان حافظ، خیابان ابوسعید ابوالخیر.او ایران و زبان فارسی را بزرگ‌ترین موهبت‌های الهی زندگیش می‌داند.برزگر بیش و پیش از هر چیز خدا را دوست دارد، و خود را با همه‌چیز و همه‌کس یگانه می‌داند.رازورزی را بیشتر از حل مسائل دوست دارد.مسیحا ستایشگر عشق، خنده، و زندگی‌ست.می‌گوید: مدام چشم‌هایم را می‌شویم تا از نو ببینم. ساده زندگی می‌کند، و سبک گام برمی‌دارد.آرام است و اهل هیاهو نیست. کتاب را و کنجی دنج را ...