کتاب قهرمانان و گورها On Heroes and Tombs


  • قیمت : ۳۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

مروری بر قهرمانان و گورها
ایران کتاب ایران کتاب

کتاب قهرمانان و گور ها، داستان دختری زیبا به نام آلخاندرا از یک خانواده ی آرژانتینی اشرافی را روایت می کند؛ به همراه سه مردی که زندگی شان به شکلی تراژیک به سرنوشت او گره خورده است. فرناندا ویدال، پدر آلخاندرا است، کسی که تمام ذهنش را فساد و بدکاری و از همه مهم تر دخترش به خود مشغول می کند. مارتی، نامزد جوان آلخاندرا، شخصیت دیگری است که تنها در صورت دست کشیدن از عشقش می تواند به کامیابی برسد؛ و البته برونو، فیلسوف، نویسنده و دوست خانوادگی آن هاست که باید از طریق رابطه اش با آلخاندرا، با عشقی که نسبت به مادر او دارد، روبه رو شود. این رمان که در زمان تحولات سخت اجتماعی و سیاسی آرژانتین در دهه ی 1950 اتفاق می افتد، شاهکاری از یکی از بکرترین استعداد های قرن بیستم است.

خرید و معرفی کتاب خواندنی قهرمانان و گورهاانتشارات: نیلوفرنیلوفر
مشخصات قهرمانان و گورها
قطع :رقعی
تعداد صفحه :598
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :1961
شابک :978-964-448-268-7
وزن :660
سری چاپ :3

ویژگی ها

برنده ی جایزه ی بهترین کتاب خارجی فرانسه

نکوداشت
A penetrating psychological study of man.
پژوهشی روان شنانسانه و تأثیرگذار از انسان.
Britannica Britannica

With impassioned self-explorations.
با عمق گرایی مهیج و پرشور.
New York Times New York Times

An ambitious fiction.
داستانی جاه طلبانه.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

لذت متن
آیا ما این همه نسبت به آدم های دیگر سخت گیر می بودیم اگر به راستی به این فکر می کردیم که آن ها روزی خواهند مرد و آن وقت هیچ کلمه ای از آن چه را به آن ها گفته ایم، نمی توانیم پس بگیریم؟

البته که دوستت دارم احمق جان. ولی آزارت می دهم. دلیلش هم صاف و ساده این است که دوستت دارم. این را می فهمی؟ آدم کسانی را که به آن ها بی تفاوت است، آزار نمی دهد.

برای انسان ها، زمان هرگز دوباره تکرار نمی شود و هیچ گاه دوباره به آن صورت که یک وقتی بود، بر نمی گردد و وقتی احساسات آدم تغییر کرد یا رو به زوال گذاشت، دیگر هیچ معجزه ای نمی تواند کیفیت اولیه را به آن برگرداند.