کتاب از صفر به یک Zero to One


  • قیمت : ۱۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : به زودی

معرفی کتاب از صفر به یک اثر بلیک مسترس

ایران کتاب ایران کتاب

راز بزرگ زمانه ی ما این است که هنوز هم عرصه های ناشناخته ی بسیاری برای اکتشاف وجود دارد. پیتر تیل در کتاب از صفر به یک به مخاطبین خود نشان می دهد که چگونه می توان راه های منحصر به فرد و مبتکرانه برای خلق چیزهای جدید را کشف کرد. تیل اعتقاد دارد که علیرقم همه ی پیشرفت ها، بشر در حال تجربه ی رکودی فناورانه است. فناوری اطلاعات به طرز چشمگیری بهبود یافته اما هیچ دلیلی وجود ندارد که این پیشرفت ها فقط به کامپیوترها محدود شوند. پیشرفت می تواند و باید در همه ی زمینه ها و کسب و کارها اتفاق بیفتد. به عقیده ی تیل، پیشرفت از مهمترین مهارتی که هر رهبری باید آن را فرابگیرد، ناشی می شود: آموختن فکر کردن با توجه به شرایط منحصر به فرد و متفاوت هر شخص. کتاب از صفر به یک با نثری جذاب و سرگرم کننده به روش های نوین تفکر برای نوآوری و ابتکار می پردازد.

خرید و معرفی کتاب خواندنی از صفر به یکانتشارات: میلکانمیلکان
مترجم: میلاد بشیری
مشخصات کتاب از صفر به یک
قطع :رقعی
شابک :978-600-7845-38-7
وزن :208
تعداد صفحه :176
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :2014
سری چاپ :1

ویژگی ها کتاب از صفر به یک

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

نکوداشت های کتاب از صفر به یک
A thought-provoking read.
کتابی تفکربرانگیز.
Library Journal Library Journal

A solid starting point for readers thinking about building a business.
نقطه ی شروعی مطمئن برای مخاطبینی که به فکر راه اندازی کسب و کار هستند.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

Crisply written, rational and practical.
عقلانی و کاربردی، با نثری نافذ.
Economist

بخش هایی از کتاب از صفر به یک (لذت متن)
تقلید از یک الگو آسانتر از خلق چیزی نو است. انجام دادن کاری که می دانیم چگونه آن را انجام دهیم، جهان را از 1 به n می برد و چیزی آشنا به آن خواهد افزود. اما هرگاه چیزی نو خلق می کنیم، از «صفر به یک» می رویم. عمل خلق، منحصر به فرد است، همانند خلق کردن چیزی بااهمیت! و نتیجه چیزی تازه و غریب است.

فرآیندهای فروش و توزیع، از عوامل حیاتی برای موفقیت یک کسب و کار هستند، زیرا محصول شما نمی تواند خودبه خود به فروش رود. از راهبردهای گوناگون فروش برای کانال های مختلف توزیع استفاده کنید.

بنیان گذاران استارتاپی افرادی عجیب هستند و ممکن است کارهایی غیرمنتظره از آنها سر بزند. با این وجود، چشم انداز این افراد لازم الاجراست، چون این افراد تصمیم خود را برای عملی سازی چشم انداز خود گرفته اند.