کتاب تعطیلات من در کره ی شمالی

My Holiday in North Korea
کد کتاب : 74662
مترجم : مریم کمانی
شابک : 978-6004614689
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب تعطیلات من در کره ی شمالی اثر وندی سیمونز

باوجوداینکه بیشتر مردم ترجیح می‌دهند هرگز پا به کرهٔ شمالی نگذارند، وندی سیمونز با کمال میل وارد خاک این کشور می‌شود تا پرده از رازهای آن بردارد. در کتاب تعطیلات من در کرۀ شمالی، وندی از زاویه‌ای متفاوت و بی‌سابقه به این کشور نگاه می‌کند.
خیلی زود آن‌همه شور و هیجان فروکش می‌کند و جایش را به ناامیدی و بدگمانی روزافزون می‌دهد و طولی نمی‌کشد که او معنای واقعی گردشگری در این کشور را می‌فهمد. سفر کردن واقعا عشق می‌طلبد اما درست مثل عشق، یک خیابان دوطرفه نیز هست و کرۀ شمالی شما را از همۀ لذت‌های این عشق محروم می‌کند؛ چراکه آنها می‌خواهند شما عاشق همان چیزی شوید که خودشان دوست دارند نشانتان دهند و نه بیشتر.
وندی با نوشتن مطالب تکان‌دهنده و در‌عین‌حال خنده‌دار و عکس‌های دیده‌نشده از کرۀ شمالی، توانست یکی از عجیب‌ترین تعطیلاتی را که یک فرد می‌تواند تجربه کند به رشتۀ تحریر درآورد. او درطول مسیر، هم سختی‌های این سفر را تحمل می‌کند و هم سفری درونی را تجربه می‌کند که به پیچیدگی خود این کشور است.

کتاب تعطیلات من در کره ی شمالی

وندی سیمونز
وندی سیمونز تا زمانی که از تمام کشورهای جهان دیدن نکند، سفر را متوقف نخواهد کرد! علیرغم تنفرش از چمدان، او تاکنون موفق شده است بیش از هشتاد و پنج مورد - از جمله قلمروها و مستعمرات - را کاوش کند و ماجراهای خود را در وبلاگ خود، wendysimmons.com شرح دهد. وندی رئیس وندلو است، شرکت مشاوره ای که در سال 2001 تأسیس کرد، یکی از رئیسان یک برند جهانی عینک مستقر در نیویورک و یک عکاس برنده جایزه. او همچنین صاحب یک بار در منهتن بود، برای یک شرکت لابی در کاپیتول هیل کار می‌کرد و یک کتاب عباراتی به زبان...