کتاب بله خواهش می کنم

Yes Please

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 37,000 | 33,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: سنگ سنگ
    نویسنده:
مشخصات کتاب بله خواهش می کنم
مترجم :
شابک : 978-6229582732
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

برنده ی جایزه ی Audie سال 2015

برنده ی بهترین کتاب طنز گودریدز سال 2014

معرفی کتاب بله خواهش می کنم اثر ایمی پوهلر

«بله خواهش میکنم» در گروه کتاب های روان شناسی خودیاری قرار می گیرد. این قبیل کتاب ها سعی دارند شیوه های مناسب تری از مواجهه با زندگی را به ما بیاموزند.
این کتاب از سه بخش با نام های «هرچه می خواهی بگو» ، «هرکاری میخواهی بکن» و «هرچیزی هستی باش» تشکیل شده است. در هر بخش، پوهلر با طنزی جذاب، از خلال تجربیات شخصی اش در طول سال ها فعالیت در عرصه تئاتر و سینما، توصیه های ساده ای ارایه میکند که میتوانند برای هرکسی به ویژه خانم های جوان بسیار مفید باشند. این توصیه ها تقریبا همه ی وجوه زندگی زنان را شامل میشوند؛ از مسایل چالش برانگیزی مثل جراحی های پلاستیک گرفته تا شکل ارتباط با والدین، از مشکلات دوست یابی تا ترس هایی که نمی گذارند خودمان باشیم، پوهلر به ما یادآوری میکند که بهتر است به جای مبارزه دایمی با خود و دیگران؛ خودمان باشیم و در مواجهه با پرسش های بی شمار زندگی، بیش از این که بگوییم «نه» پاسخ مان این باشد: «بله، خواهش میکنم.»
دوست دارم بگویم «بله» و دوست دارم بگویم «خواهش میکنم» ، «بله گفتن به این معنی نیست که «نه گفتن را بلد نباشیم و مفهوم «خواهش میکنم» این نیست که منتظر اجازه گرفتن هستم. «بله خواهش میکنم» عبارتی مختصر و در عین حال قدرتمند است، پاسخ است و درخواست، ربطی به دختر خوب بودن ندارد: با زن واقعی بودن مرتبط است.

کتاب بله خواهش می کنم