کتاب بیا وانمود کنیم هیچ اتفاقی نیفتاده است

Let's Pretend This Never Happened
خاطرات نسبتا حقیقی
  • 10 % تخفیف
    45,000 | 40,500 تومان
  • موجود
  • انتشارات: خزه خزه
    نویسنده:
کد کتاب : 34524
مترجم :
شابک : 978-6226913072
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 311
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 مرداد

معرفی کتاب بیا وانمود کنیم هیچ اتفاقی نیفتاده است اثر جنی لاوسون

در «بیایید وانمود کنیم که هیچ اتفاقی نیفتاده» ، همسر و دختر نازنین لاوسون به او کمک می کنند تا کشف شگفت انگیزی را رقم بزند. که وحشتناک ترین لحظه های انسانی همان لحظاتی هستند که ما می خواهیم وانمود کنیم هرگز اتفاقی نیفتاده است. همان لحظاتی که باعث می شوند ما افرادی باشیم یا لااقل وانمود کنیم که به فرد دیگری جز خودمان تبدیل شده ایم. لاوسون جرات گفتن این حقیقت با صدای بلند را دارد. این یک نگاه تکان دهنده و هیستریک به لحظات تاریک ، ناراحت کننده و در عین حال شگفت انگیز زندگی ما است. در اصل «جنی لاوسون» ما را شریک در لحظات ناب شخصی خویش می کند. یک تشریک مساعی منحصر به فرد.

جنی لاوسون که به خاطر شوخ طبعی و نگرش هیستریکش نسبت به زندگی شناخته شده است، میلیون ها نفر را وادار کرده است که عقل خود را زیر سوال ببرند. لاوسون برنده چندین جایزه جایزه و بسیار محبوب است. حداقل توسط سه یا چهار نفر وی یکی از جالب ترین نویسندگان نسل ما محسوب می شود.

بعضی اوقات می خواهید اتفاقات بسیار شرم آور در زندگی شما فراموش شود و در مقابل دوستانتان می خواهید که وانمود کنید که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است. اکنون به این فکر کنید که اکثر زندگی همین نقش بازی کردن است. لاوسون با بیان تجربیات خویش شوک این حقیقت را به شما وارد می کند. او ملقب به "The Bloggess" ، زندگی خود را از دوران کودکی تا زمان مدرسه، از زمان جوانی و شور و هیجان تجربه عشق برای بار اول تا ازدواج و مادری را در اولین کتاب با شما به اشتراک می گذارد. او در این کتاب خاطره ای کاملا واقعی را بازگو می کند.

کتاب بیا وانمود کنیم هیچ اتفاقی نیفتاده است

نکوداشت های کتاب بیا وانمود کنیم هیچ اتفاقی نیفتاده است
[Lawson] writes with a rambling irreverence that makes you wish she were your best friend.
[لاوسون] با بی احترامی آشفته ای می نویسد که باعث می شود آرزو کنید او بهترین دوست شما باشد.
Entertainment Weekly Entertainment Weekly

Funny, raunchy, and unexpectedly uplifting…Let’s Pretend will leave you hoping that Lawson’s next book happens and soon.
خنده دار ، شکننده و روحیه آور غیرمنتظره… بگذارید وانمود کنیم شما را امیدوار می کنیم که کتاب بعدی لاوسون اتفاق بیفتد و به زودی.
People People

قسمت هایی از کتاب بیا وانمود کنیم هیچ اتفاقی نیفتاده است (لذت متن)
از همین رو شروع به داستان پردازی های بی اساس درباره ی تاریخچه ی شهرمان کردم. و وقتی دوست کنجکاوی سر و کله اش پیدا میشد، با ریشخندی که به حساب خودم فریبنده بود، از این دست چیزها میگفتم: «آه ، وال؟ شهری یه که توش سوت سگ اختراع شده دیگه!» یا «شهری یه که داستان فیلم وارسته توش اتفاق می افته.

برای همین من از قبل یک فهرست یازده تایی از اتفاقات بد کودکی ام آماده کرده ام تا در صورت لزوم با غریبه ها در میان شان بگذارم. البته به این فهرست یازده تایی یک بطری تکیلا هم اضافه کنید تا اضطراب کمتری را موقع تعریف کردنشان تجربه کنم. چیزی که پیدا کردنش سخت نیست؛ هر چه باشد، ما اهل جنوب هستیم و در جنوب مردم به همدیگر نوشیدنی های مختلف تعارف می کنند. در تگزاس به این کار می گویند مهمان نوازی جنوبی. اما نمیدانم چرا صاحبان میخانه به این کار می گویند : دزدی...